Şiş Gözlere Veda Edin

 • 25 Mart 2013
 • 353 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bazı şeyler, şiş gözlerden daha yorgun (veya daha yaşlı) görünmenize neden olabilir. Buna neden olanlar çoğunlukla yorgunluk, vücutta su birikmesi, alerji hatta göz makyajı reaksiyonu bile olabilir. Cildinizi hızlı bir biçimde sıkılaştırmak ve gözlerinizin daha genç görünmesine yardımcı olmak için işte doktorunuzun tavsiyeleri:
  Üzüm çekirdeği ekstresini deneyin, caudalie
  ürünlerinde ve Lancome Vinefit serisinde bulunur. Bazı kişiler, kişisel deneyimlerinden iyi sonuçlar aldıklarını söylemişlerdir ve ön çalışmalar, cilde üzüm çekirdeği ekstresi uygulamanın, vücutta su birikmesi ya da yetersiz dolaşım nedeniyle oluşan gözlerdeki şişlikleri azaltabileceğini ileri sürmektedirler. Ayrıca, cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayabilir. Geceleri kullanılabilir.

  şiş gözler için çay poşeti

  Şişliği çay poşetleriyle azaltın, iki çay poşeti
  kullanarak bir fincan çay demleyin. Soğuyana kadar çay poşetlerini bir kenara koyun, sonra birkaç dakikalığına gözlerinizin şiş yerlerine yerleştirin. Soğuk nem, şişmeyi 24 saate kadar azaltabilir. Buna ilaveten, çay göz yanmasını azaltan bileşikler olan tanen içermektedir.
  Aynı etkiyi, şiş bölgelere soğuk salatalık dilimleri, hatta soğutulmuş kaşık koyarak da elde edebilirsiniz.
   


  Yazan: Haydar
 2. teşekkürler.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 01:04