Haber Sınırsız ve Ücretsiz Bulut Depolama

Sponsorlu Bağlantılar

hbdr

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız ve Ücretsiz Bulut Depolama
Film , video , resim gibi verileri saklamanın ve her an istediğiniz yerden ulaşmanın en iyi yöntemi bulut depolama servisi.Geleceğin bulut teknolojide olduğunu gören her firma bulut depolama servisi bulunmakta...

Bugün ki yazımızda skandal üstüne skandal yaşatan bulut servisi hakkında ücretsiz ve sınırsız bir hizmet sunan firma hakkında bilgi vermek istedik.

Hive isimli depolama servisi belkide OneDrive, iCloud ve Google Drive gibi bulut depolama hizmeti verenlerin arasında en iyisi.Peki Hive'yi iyi yapan ne diye sorarsanız hemen söyleyelim tamamen ücretsiz ve sınırsız depolama alanı sunması ve geçici bir süreliğine değil sürekli.

Ücretsiz ve sınırsız üstelik sürekli şaşırdınız dimi kendi kendinize peki bu hizmetin karşılığında ne beklemekteler.Hiç birşey sadece reklam ve video kalitesi düşük ve bunlardan kurtulmak istersenizde premium üyelik satın almanız yeterli oluyor.

Aylık ücretleri hakkında bilgi vermek gerekir ise aylık ücreti 9,90 dolar ve buda eğer Hive kullanan arkadaşınızın sayısı 10 değil ise...Eğer Hive kullanan uygulamasını kullanan 100 arkadaşınız var ise Hive kapılarını size sınırsız bir şekilde açmakta.

Bu uygulamaya sadece web üzerinden değil Android ve İOS üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Kayanak :

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostlar apk yi yada link eklerseniz güzel olur o kadar hive diye şeyler ve oyunlar var ki bulmak zor .
Cepten hiç bir uygulaması inmiyor izin vermiyor
@esmersevecan

Son düzenleme:

hbdr

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar apk yi yada link eklerseniz güzel olur o kadar hive diye şeyler ve oyunlar var ki bulmak zor .
Cepten hiç bir uygulaması inmiyor izin vermiyor
@esmersevecan

Haklısın üstadım dalgınlığa gelmiş bu adresten ulaşabilirsiniz.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Haklısın üstadım dalgınlığa gelmiş bu adresten ulaşabilirsiniz.
Bende bunu demek istiyorum hive ana sitesi mobil cihazdan indirme kabul etmiyor . Ve apk olarak benzer aynı isimde onlarca uygulama var google ve markette onu bulamadım apk istiyorum rica

Üst Alt