Sınırsız uygulama arşivim


karmapolotif rh

Üye
    Konu Sahibi
La sizin verdiğiniz lınklerıı Tövbe Tövbe ! Arkadaşlar uygulama ısteyenn mesajj atsınn veryımm lınkıı bunlar tumm sahtekar !
 
Baskentliia

Baskentliia

Üye
daha açık konuşsan
 

karmapolotif rh

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasımm linkler hep Kırıkk blackberryde uygulama falan ıstyenn varsa Bn verym bu ne byle
 
Bendini

Bendini

Üye
kontur.avi
 
  • Beğen
Tepkiler: mürteza16
msdataxps

msdataxps

Üye
Google ara umnet sitesi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt