Faturasız sınırsız internet paketleri

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız internet paketleri varmı yardım edermisiniz.
 
mürteza16

mürteza16

Üye
Yok şuanlık.
 

turbetfur2

Üye
Vodafonda sınırsız olmaması çok ilginç. Buna vodafone nasıl cesaret ediyor anlamış değilim. Turkcell olsun avea olsun sınırsız bir sürü paketleri var. 1gb 2gb 3. 4gb. Adil kullanım kotası dolunca 96kb ile sınırsız devam ediyorlar. Gerçi ben şu an üye alımına kapalı olan cepnet 500 kullanıyorum 500mb den sonra oda 96kb sınırsız ama vodafonun bu vurdumduymazlığına artık sinir olmaya başladım. Adamlardaki cesarete bak sanki başka operatör yok!
 
jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
ptt cellde var ama çekmiyor.
 
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Aynen vodafone çıldırtıyorsun
 
AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
haftalık cepnet 50 kullandım ek paket olarka 64kbps ye düşüyor çok yavaş vodafondan sıkılmaya başladım benim için tek iyi yanı iyi çekiyor o kadar
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt