Sınırsız internet paketi yardımı

• 12 Ekim 2012
  • 2439 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. S.a ben s3 aldım yeni sayılır sınırsız internet paketi istiyorum avea hattım ama mesela wifi oldugu zaman tv olsun macları olsun hiç sorunsuz rahatcaizliyorum ama bizim arkadaşda 500 mblıkmı ne internet vardı sanırım akşam maç vardı ntv spor actık bırakın girmeyi yarım saat bekledik face vs hepsi yavaş yani anlıcagınız 4 çekirdek 1.4 ghz lık bi telefonun işlemcisinden kaynaklanmıycagına göre internet paketinden büyük ihtimalle o konuda yardım istiyorum net bi şekilde mac izliceyim wifideki gibi hızlı baglancak bi paket önerisi istiyorum bu konuda bilgim yok teşekkür ederim

Yazan: abbleix
  2. Arkadasim maclari 3g ile izlemek icin sinirli net al sinirsizlar tv acmaz hattin tv haric

3. Tavsiye ediceyin 3g ile ilgili bişi varmı , yani kısaca 3g ile internet paketinde yavaş girme bekletme olmaz diyosun wifideki gibi hızlı işlerimi hallederim sanırım

4. Halledersin ama sinirsiz degil kotayi gecince parasida cok gelir

5. Eger sinirsizsa kotasi vardir o korayi gecince hiz duser ama sinirliysa hiz dusmez

- - - Eklendi - - -

Eger sinirsizsa kotasi vardir o korayi gecince hiz duser ama sinirliysa hiz dusmez

6. 59 tl olmasi lazim sana uyan bu dediklerin anca buna uyar sinirsiz olmaz sana

7. Teşekkür ederim , 59 tl normal 1 ay boyunca yeter sanırım

8. Sen tv flan izlicem dedin mac flan ondan dedim sinirsiz 2 gb 3g hizinda sonra tv izletmez

- - - Eklendi - - -

İdareli kullanirsan yeter zaten en fazla bu var

9. Eyvallah kardeş , hızlı internet istiyosak 3gli almak gerek yani kısaca demi ayrıca iyi bi işlemcili tlefon aldınmı muhakkak hızlı internet şart yoksa bi özelliginden faydalanamıyosun haksızmıyım

10. Cok dogru ama ben ogrenci oldugumdan veremiyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 14:23