Sınırsız internet paketi yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yason98

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız internet paketi yardım!
Arkadaslar hızı ne olursa olsun faturasız sınırsız ınternet paketı olan bır paket varmıdır ? Suan avealıyım aveadanda varmı kı ?

Umut

Umut

Üye
Avea faturasızda sınırsız paket yok. Sadece faturalılara var.

1. Seçenek : = 22 TL (1 GB AKN'li 96 Kbit/s'ye düşüyor)
2. Seçenek : + = 35 TL (1 GB AKN'li, 128 Kbit/s'ye düşüyor)

Turkcell faturasızda var, fiyatı 32 TL : (1 GB AKN'li 96 Kbit/s'ye düşüyor)

Vodafone faturasızda var ama aslında yok gibi birşey :ehe Paketteki kullanım hakkını doldurunca hız 1 Kbit/s'ye düşüyor. Bu hızla internette surf yapman çok zor. , Freezone'lu olursan

phasan

phasan

Üye
Suan bi 500 mb sinirsiz vodafone var bildigim 19 tl

epson81

epson81

Üye
hayat aveaılya güzelllllllll

oguzalp44

oguzalp44

Üye
turkcell 25 lira 1 gb akn 96 kps

- - - Eklendi - - -

avea seç paketlerini 96 kps yapmış

murat.122a

murat.122a

Üye
Avea yeni nesil tarifesindeydi zaten 2gb dan sonra 128kbps ye düşüyor hız.Avea seç paketleri öncedende (çıktığından beri)96kbps(12kb)düşüyordu düsme yok yeni nesil tarifesi 128kbps düşüyordu

- - - Eklendi - - -

Avea yeni nesil tarifesindeydi zaten 2gb dan sonra 128kbps ye düşüyor hız.Avea seç paketleri öncedende (çıktığından beri)96kbps(12kb)düşüyordu düsme yok yeni nesil tarifesi 128kbps düşüyordu

- - - Eklendi - - -

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Turkcell de 4 Gb Sınırsız Var 4GB Yi Aşınca 96 kbps Fiyatıda 40:tl: Birde 25 :tl: ye 1 gb Sınırsız Var 96kbps Birdaha daha var 1 gb Turbo Var 35 :tl: Da Fiyatı

• Beğen
Tepkiler: bayram yazıcı

yason98

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız ıçın tesekkurler

tavuklar

tavuklar

Üye
Arkadasim ben avea jet aldim 5 gbyt asimsiz gayet kullanisli hizli. 25 lira oduyorum

tavuklar

tavuklar

Üye
Yok dusmuyor kapaniyor net ek paket alabiyorsun 5 gbyt 15 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt