Sims 4 Hileleri

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Dünyanın en çok satan simülasyon oyunlarından biri olan The Sims serisinin en popüler ve en yeni oyunlarından biri olan The Sims 4 sayesinde bilgisayar başında zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Gerçekçi yaşan simülasyonu ile size sanal dünyada gerçekçilik hissi veren oyun sayesinde kendi karakterinizi oluşturabilir ve günlük hayatta neler yapıyorsanız oyun içerisinde de bunların birçoğunu yapabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Sims 4 hileleri nelerdir onlardan kısaca bahsedeceğim. Eğer gerçek bir Sims 4 oyuncusuysanız bu hilelere başvurmak yerine elbette kendiniz oyuna vakit ayırabilir ve zamanla birçok eşyayı elde edebilirsiniz. Ben şahsen hile taraftarı değilim fakat oyundan sıkılan ve oyunun bütün eğlencesini sonuna kadar yaşamak isteyenler için The Sims 4 hilelerini bir araya getirdim.

Sims hilelerini kullanabilmeniz için öncelikle hile konsolunu aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun için oyundayken CTRL+SHIFT+C kombinasyonunu kullanarak konsolu açın.

help– tüm komutları gösterir.
toggle– sim'iniz ölümsüz hale gelir.
freeRealEstate [on/off]– bunu açarsanız evleri bedavaya satın alırsınız.
fullscreen– oyunu tam ekran olarak oynayabilirsiniz.
headlineEffects [on/off]– simlerin üzerinde çıkan balon efektini kapatır veya açar.
kachingveya rosebud – ev bütçesi için 1.000 Simoleons ekler.
motherlode– ev bütçesi için 50.000 Simoleons ekler.
resetSim [Ad] [Soyad]– sim'inizin adı sıfırlanır.
Shift’e basılı tutarken ] yaparsanız– seçmiş olduğunuz nesnenin boyutu artar.

Bu kodlar haricinde aşağıdaki hile kodlarını da kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan kodları kullanabilmeniz için hile konsoluna öncelikle testingcheats true yazmanız gerekmektedir.

Reset Object– seçili nesne veya sim sıfırlanır.
Add to Family– seçtiğiniz sim aileye eklenir.
Cheat Motive, Make Happy– mutluluk barı ve motivasyon barı dolar.
Cheat Motive, Enable Motive Decay– motivasyon barı normale döner.
Cheat Motive, Disable Motive Decay– motivasyon değişiklikleri iptal edilir.
Modify in CAS– kodu sayesinde CAS üzerinde yer alan isim hariç her şeyi düzenleyebilirsiniz.
Make Dirty– seçili nesne kirlenir.
Make Clean– seçili nesne temizlenir.
Teleport Sim– Sim seçili bölgeye ışınlanır.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Eren Değerli


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt