Şimdi Halil, seneye Hamit

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
redragonn

redragonn

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi Halil, seneye Hamit

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, önceki gün düzenlediği basın toplantısında, yapacakları transferlerle üst düzey bir takım kurmayı hedeflediklerini açıklamıştı. Sarı-Kırmızılılar işte bu doğrultuda girişimleri hızlandırdı. Baros’un yanına partner arayan Cim Bom’da, son olarak Halil Altıntop ismi gündeme geldi. Daha önce Schalke’den Lincoln’ü transfer eden ve Alman kulübüyle iyi ilişkiler kuran yönetim, golcü oyuncuyla yapılan ilk görüşmeden olumlu sonuç alınca bonservis pazarlıklarına girişti. Halil için Schalke’nin 5 milyon Euro istediği, ancak bu ücrette indirime gidilebileceği öğrenildi.

Bir taşla iki kuş vurulacak

Halil transferinde son durum böyleyken, Galatasaraylı idarecilerin asıl planının daha büyük bir bomba patlatmak olduğu belirtildi. Bu bomba da Hamit Altıntop’tan başkası değil. Milli futbolcunun kontratı Mayıs 2010’da bitiyor. Böylece Ocak 2010’dan itibaren kulübünden bağımsız olarak transfer görüşmeleri yapabilecek. Cim Bom’un hedefi, hem Halil kozunu kullanıp Hamit’i ikna etmek hem de bu transferi bedavaya getirmek.


BU SEZON HALİL
Kulvar Maç Gol Asist Bundesliga 31 4 5 Almanya Kupası 4 1 - UEFA Kupası 6 2 - Şampiyonlar Ligi 2 - - Toplam 43 7 5BU SEZON HAMİT
Kulvar Maç Gol Asist Bundesliga 11 2 1 Almanya Kupası 3 - 1 Şampiyonlar Ligi 4 - - Toplam: 18 2 2
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt