sim kart kopyalama hakkında bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

dozi

Üye
    Konu Sahibi
:ah: merhaba arkadaşlar. benim ufak çapta bir elektronik dükkanım var. burad cep telefonu tamirle ilgili çalışıyorum. bundan birkaç ay önce sim kart kopyalamak için bir makina satın aldım fakat içinden hiçbir kağıt cd vs çıkmadı kulanma bilgisi içeren. bu makinayla 1 sime birkaç hat yükleyebileceğim söylendi. ama yapamıyorum. makinanın üzerinde pro mim samartcard reader- writer yazıyor. bunu çalıştırabilme hakkında bilginiz varsa paylaşabilirseniz çok mutlu olucam. yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
408
Doğuş Pertez
mustafakocatas
Cevap
8
Görüntüleme
12K
mustafakocatas
Cevap
0
Görüntüleme
1K
asi_gen07
Cevap
2
Görüntüleme
41K
xavxmaxi
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt