Silinmeyen Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Batuco

Üye
    Konu Sahibi
Silinmeyen Uygulamalar
arkadaşlar telefondan silinmeyen uygulamaları silmenin bir yolu varmı ?
Mesela ben n9 kullanıyorum cok gereksız uygulamalar var müzik magazası,sürüş,track prot vb. gibi bunları silmenin bir yolu var mıdır?

Şimdiden teşekkürler

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Qtweak ile bunları basit olarak yaparsın
Qtweak ta
J
Komutu ile devam et uygulama sizi yönlendirmektedir
Kaldırmak istedigini sec mesela 1 yaz enterle kaldırır geri yüklemek icin de aynı şekil devam et
  1. Facebook
  2. Kullanıcı Kılavuzu
  3. twitter
  4. Ovi Müzik
  5. Arama
  6. Kamera
  7. Hesap makinesi
  8. Track & prot.
  9. Tarayıcı
  10. Skype
  11. YouTube
  12. SDK Bağlantı
  13. Operatör

• Beğen
Tepkiler: Batuco

fnldstntn

Üye
QTweak ile siliniyor faka tavsiye etmem ardından hatalar çıkabiliyor...onun yerine sadece ikonları da gizleyebilirsin qtweak ile...
ikon gizleme J
Tamamen silme QQ
@Batuco

• Beğen
Tepkiler: Batuco

Batuco

Üye
    Konu Sahibi
Qtweak ile bunları basit olarak yaparsın
Qtweak ta
J
Komutu ile devam et uygulama sizi yönlendirmektedir
Kaldırmak istedigini sec mesela 1 yaz enterle kaldırır geri yüklemek icin de aynı şekil devam et
  1. Facebook
  2. Kullanıcı Kılavuzu
  3. twitter
  4. Ovi Müzik
  5. Arama
  6. Kamera
  7. Hesap makinesi
  8. Track & prot.
  9. Tarayıcı
  10. Skype
  11. YouTube
  12. SDK Bağlantı
  13. Operatör

teşekkürler :)
QTweak ile siliniyor faka tavsiye etmem ardından hatalar çıkabiliyor...onun yerine sadece ikonları da gizleyebilirsin qtweak ile...
ikon gizleme J
Tamamen silme QQ
@Batuco

teşekkürler ama ben yinede kaldırmayı tercih edicem bir sorun olursa flashlarım :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben birkaçını sudo ile manuel rm komutuyla dizinlerdeki dosyaları silerek kaldırdım sorun olmamıştı. kullanıcı kılavuzu, hesap makinası gibi programlarda kaldırmada sorun yaşamadım. tek istisna track & prot'da olabilir. sistemi kilitleme, gps kullanma, kişisel verileri koruma vs. yetkisi olduğuna göre sistemi çalıştıracak bazı dosyaları da içerebilir diye düşünüyorum. eğer aegis mantığı ile çalışıyorsa. böyle düşündüğümden o zaman kaldırmamıştım. bunu araştırmadım, mantıksal yorumum sadece.

Son düzenleme: