Sigarayı Bırakıyorum ...

Sponsorlu Bağlantılar

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Sigarayı Bırakıyorum ...
Merhaba Ailem ;

Kendi İrademle Sigarasız 2.günüm ve canımın istemediğini farkettiğim bir gün

2 yıl boynca aşırı derecede sigara içiyodum arka arkaya yakmak gibi kendime bi söz verdim ve sözümü tutuyorum . Önerileriniz varmı ?

biltek

biltek

Üye
sigarayı unutabilecek başka bir şeyler düşün. Eğer aklına başka bir şey gelmiyorsa sigara yerine pro çikolata veya çubuk kraker ye daha iyi gelir.

SHS

SHS

Üye
Mesela ne zaman içiyorken o zamanlar başka şeyler yap aklına gelmesin

0MG90

0MG90

Üye
İradene bağlı. Eğer bırakıcam diyorsan bırakırsın. Dikkat dağıtıcı şeyler falan hikaye.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
aynen her şey irade işi sen kafana bırakıcam diye koyduysan bırakırsın gerçekten inanman yeterli :oke:

MaxipmaN

Üye
benim de bazen cuvara yakasim geliyo ama icmedim hic

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
sigarayı unutabilecek başka bir şeyler düşün. Eğer aklına başka bir şey gelmiyorsa sigara yerine pro çikolata veya çubuk kraker ye daha iyi gelir.
aynen öyle yapıyorum 55 kiloyum 100 kilo olurum bu gidişle :cnfsd:
Mesela ne zaman içiyorken o zamanlar başka şeyler yap aklına gelmesin
Biri yakınca özellikle canım çok istiyor ama şükür şuanlık irademe sahibim
İradene bağlı. Eğer bırakıcam diyorsan bırakırsın. Dikkat dağıtıcı şeyler falan hikaye.
Aklıma getirmemeye çalışıyorm durmadan bişi yiyorum sakız çğniyorum
aynen her şey irade işi sen kafana bırakıcam diye koyduysan bırakırsın gerçekten inanman yeterli :oke:
Aynen öyle yaptım inş hayırlısı
benim de bazen cuvara yakasim geliyo ama icmedim hic
:good:En iyisini yapmışsın kardeşim bulaşma hiç

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Yak bir cuğara ya... Cuğara iyidir... :eheBen de denedim aylar önce ama gece rüyamda sürekli sigara içtiğimi goruyotdum baktım olmuyor devam.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
1 paket muratti ısmarlayım sana çek bayaram et :D ben içmiyom ama D:

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
hayırlısı olsun :) 6. seneyi deviriyorum ben, bir ara 15 gün bıraktım ancak üniversite ortamında uzun soluklu olmuyor, dayanamadım başladım yine. umarım sen başlamazsın

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Yak bir cuğara ya... Cuğara iyidir... :eheBen de denedim aylar önce ama gece rüyamda sürekli sigara içtiğimi goruyotdum baktım olmuyor devam.
vücudum bitiyordu 55 kiloyum başkan bırakmazsam sıkıntı olurdu

Üst Alt