siemens wav ve oyun nasıl indirebilirim ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackhawk__

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar siemens wav ve güzel oyunlar aryoru bu sitede buldum ama yetmedi ayrıca bu siteden bazı wavlar arıyorum ama çalışmıyor neden bana yardımcı olursanız sevinirim... :artı: :artı: :artı: :oke: :oke: :oke:

teenwolfx

Üye
Arkadaşım bu sitede çok fazla oyun var :artı: wav a gelince indir bir program wav ları kendin yapmayı dene daha iyi olur ;;)

wav yapmak için Arial Audio Converter programını kullanabilirsin.

adresinden indirebilirsin.

omerozel

Üye
eywallah kardeşim..

blackhawk__

Üye
    Konu Sahibi
peki siemenste nasıl çalıştıracam

perfectlover

Üye
Originally posted by blackhawk__@Sep 7 2005, 03:28 PM
peki siemenste nasıl çalıştıracam
[post=157810]Quoted post[/post]​

Telefona attığın wav dosyaları otomatik olarak çalışır merak etme "ajanda" dan kaydediciye gir veya dosya yöneticisinden o wav dosyasını bul ve aç hemen çalar

jason

Üye
ben indiremedim ve nasıl çalışıyor?

vveessttaall

Üye
arkadaslar 5310 na nasıl oyun atabılırım tskrlr

dukii

Üye
arkadaşlar yeniyimde benqsimens ef71 e oyun naı atcam ya bi yardım edin ltfen
ve oyun varsa pl:mahcup:s

a1i

Üye
en kolay yol mp3leri yükle wav converter ile wav çevir herkeze iyi akşamlar ....

oyunlar tam indire aramaya 300 yazın çıkar

--------------- Ekleme ---------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt