siemens c65 programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

no name

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar siemens c 65 im var buna video oynatma yüklenir dediler

eger yüklenirse nasıl yaparım

usb data kablom var

hangi program la yükleyebilirim

bilen varsa lütfen :help:

JunG

JunG

Üye
malesef yok ole bi olay c65 te

***CeyraN***

Üye
walla arkadas bende tam o konuyu acacaktım yaaa bendede war warmış gercektende bilenler warsa yardım etsin :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

CisSe

Üye
benim arkdaşta war c65 onda war video oynatma ama kötü gösteriyo kare kare ilerliyo ama iyi cekimi falan o telefona göre sen at c65 bensana cx70 satıyım

Emre_AKKUS

Üye
C65 Oyunlari temalarin falan warsa Bana gonder veya Soyle Mail:
[email protected] Simdiden sagol

hildar

hildar

Üye
eğer emrenin dediği gibi açmassa o zaman OD programını indir ve telefonunun versiyonunu yükseltmen gerekir en azından versiyon 43 gibi versiyonunu öğrenmek istersen *#06# yap öğren

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt