Shov Marka Televizyona Kumanda Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

sercantanis

Üye
    Konu Sahibi
Shov Marka Televizyona Kumanda Var Mı?
ögrenci işi shov marka televizyonum var ve gene ögrenci işi kumandsam mefta olmak üzere!telefonuma kumanda programı kurdum fakat shov marka televizyon için nasıl ayar yapabilrim!üstadlar tanx saygılar

huntert

Üye
valla tam emin değim ama bi tane daha program var tv iiçin ancak onda da show marka yok sadece yabancı markalar var daha bi türk icat edemdi vallahi

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(sercantanis &#064; Nov 29 2005, 08&#58;14 PM) [post=217568]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ögrenci işi shov marka televizyonum var ve gene ögrenci işi kumandsam mefta olmak üzere&#33;telefonuma kumanda programı kurdum fakat shov marka televizyon için nasıl ayar yapabilrim&#33;üstadlar tanx saygılar
[/b][/quote]
grundig alt 2 i dene
olacaktır.&#33;

sonucu bildirirsen sevinirim. çünkü ben bayagı önce shov markada bunu denedim olmuştu ama grundig alt 2 miydi tam hatırlayamıyorum
neyse beklicez.

akrepkore

akrepkore

Üye
grundig alt 2
evet bunun olması lazım..

bhazer

Üye
<div class='quotetop'>(sercantanis &#064; Nov 29 2005, 08&#58;14 PM) [post=217568]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ögrenci işi shov marka televizyonum var ve gene ögrenci işi kumandsam mefta olmak üzere&#33;telefonuma kumanda programı kurdum fakat shov marka televizyon için nasıl ayar yapabilrim&#33;üstadlar tanx saygılar
[/b][/quote]
ark. genel olarak markaları dene mutlaka birinden biri oluyo mesela ben beko markalı tv kullanıyom ama philips markasında çalışıyo...

Üst Alt