Shoot - Pro Photo Camera v1.11

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Shoot - Pro Photo Camera, Android cihazlar için yayınlanan alternatif kamera uygulamasıdır. Android 5.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
- Fixed a reported start up issue
- Several Android Wear app improvements
- Shoot is now finally available for Sony Z5 users! (fixed a problem only related to this device)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: kartal3x
kartal3x

kartal3x

Üye
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt