ShMessenger3.9 Mükemmel bir Msn programı (P1i de denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
ShMessenger3.9 Mükemmel bir Msn programı (P1i de denendi)
"shMessenger" da mobil cihazlar için geliştirilen bir anlık mesajlaşma uygulaması ve an itibariyle popüler tüm mobil cihazları destekliyor neredeyse.

Program tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ancak sizden websayfalarına gidip kayıt olmalarını istiyorlar.

Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından mobil cihazınıza uyumlu dosyayı cihazınıza gönderin ve kurulum işlemini tamamlayın.

Kendim bizzat P1i de kurdum ve çalıştırdım şunu söyleyebilirim messenger programları içerisinde java tabanlı olup, hem dokunmatik hemde yazma kolaylığı (mesajı yazdıktan sonra direkt ok diyince karşı tarafa gidiyor) bu kadar rahat olan bir msn programı daha kullanmadım, ayrıca Yahoo-Msn-Gtalk-Facebook destekliyor.

• Beğen
Tepkiler: ♥SE®ENITY♥™

♥SE®ENITY♥™

Üye
kardeş teşekkür ederimde bağlanmıyor ya bu "authenticating"dıyor ve orda kalıyor.Ayrıca programda internet türü yerinden hTTP secmezsem hiç bağlanmıyor telefon P1i

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
bugun bende çalıştıramadım sanırım İnternal server error diyor sanırım sitesinde bi sorun var, ama ilk gün çalıştırdım, gerçekten işleyişi güzel, kullanışlı..

♥SE®ENITY♥™

Üye
neyse ara ara denerim.Acaba facebook hesabını8 gerçekten açıyor mu?Piyasada tonla program var nimbuzzda dahıl hepsini denedim sadece slick açıyor oda kullanıcı adıyla.Diğerlerinde tık yok.Ummadık slick baş yardı.onuda kullanmak ıstemıyorum dosya gonderme sorunu var.Umarım bu çalışır.Eğer çalışırsa 2005-2006 yıllarında ilk deneyim mig33 gibi vazgeçilmezim olur:D

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
ehehe aslında msn programları içerisinde ebuddy en güzeli dediğin gibi facebook da dahil olmak üzere 10 larca mail adresinin aynı anda açabiliyorsun, ve kopma yapmadan saatlercer kullanabilirsin , bu ShMessenger3.9 dosya gönderme muhabbeti de var aslında çalıştırabilirsen görürsün zaten ..

♥SE®ENITY♥™

Üye
ehehe aslında msn programları içerisinde ebuddy en güzeli dediğin gibi facebook da dahil olmak üzere 10 larca mail adresinin aynı anda açabiliyorsun, ve kopma yapmadan saatlercer kullanabilirsin , bu ShMessenger3.9 dosya gönderme muhabbeti de var aslında çalıştırabilirsen görürsün zaten ..

valla ebuddy de de soyle bir derdim var.Bağlantı kopmadıgı halde yeniden bağlanıyor dıyor.Denedim bizzat kopmayan bağlantıya yenıden bağlanıyor derken ileti gonderttirdim geldi iletiler.Bende ebuddy o huyundan gıcık alıyorum

mustafa1196

mustafa1196

Üye
saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt