Shazam Encore v8.3.1-180206 - Şarkıyı Kim Söylüyor İsmi Nedir Bulun

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Shazam Encore v8.3.1-180206 - Şarkıyı Kim Söylüyor İsmi Nedir Bulun
Arkadaşlar uygulamayı şöyle tarif edeyim. Daha önce kullanmayanlar için çok iyi bir anlatım olacağını düşünüyorum. Diyelimki bir yerde müzik dinliyorsunuz ve kimse bu müziğin adını kimin söylediğini bilmiyor. Bu uygulamayı açıp bir kere tıklıyorsunuz ve müziği bu uygulamaya dinletiyorsunuz. Uygulama şarkının adını ve kimin söylediğini saniyeler içinde bulup hemen ekrana getiriyor. Tabi bulması için de internet olması lazım. Resmi türkçe ve reklamsız sürümüdür.

Yenilikler:
Shazam'larının yeni bir görünümü var!
O parçanın ismini bulduktan sonra, yepyeni bir parça sayfası göreceksin:
- Karmaşaya son! Sadece Shazam'ladığın sanatçının büyük, güzel bir fotoğrafı var. Sanat eserini mi arıyorsun? Parça hakkında daha fazla bilgi için sanatçının resmine dokun.
- Yeni bir menü, yani artık sözlere, videolara ve sanatçı güncellemelerine tek dokunuşla erişebilirsin.
- En sevdiğin dinleme hizmetinde çalmak, satın almak ya da açmak için hızlı bağlantılar.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Arkadaşlar uygulamayı şöyle tarif edeyim. Daha önce kullanmayanlar için çok iyi bir anlatım olacağını düşünüyorum. Diyelimki bir yerde müzik dinliyorsunuz ve kimse bu müziğin adını kimin söylediğini bilmiyor. Bu uygulamayı açıp bir kere tıklıyorsunuz ve müziği bu uygulamaya dinletiyorsunuz. Uygulama şarkının adını ve kimin söylediğini saniyeler içinde bulup hemen ekrana getiriyor. Tabi bulması için de internet olması lazım. Resmi türkçe ve reklamsız sürümüdür.

Yenilikler:
Shazam'larının yeni bir görünümü var!
O parçanın ismini bulduktan sonra, yepyeni bir parça sayfası göreceksin:
- Karmaşaya son! Sadece Shazam'ladığın sanatçının büyük, güzel bir fotoğrafı var. Sanat eserini mi arıyorsun? Parça hakkında daha fazla bilgi için sanatçının resmine dokun.
- Yeni bir menü, yani artık sözlere, videolara ve sanatçı güncellemelerine tek dokunuşla erişebilirsin.
- En sevdiğin dinleme hizmetinde çalmak, satın almak ya da açmak için hızlı bağlantılar.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
İnternet olmadan, Muzigi kurtarip daha sonra Cihazi internete bagladiginizda sarkiyi bulabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
İnternet olmadan, Muzigi kurtarip daha sonra Cihazi internete bagladiginizda sarkiyi bulabiliyor.

İnternet olmasada arıyor, ama arama sonuçlarını bağlandıktan sonra veriyor. En azından önceki sürümde bende öyle çalışıyordu, eğer yanlış hatırlamıyorsam.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.