Shazam Encore 3.9.0 - Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

uygulama işinize yaradımı?

• Kullanılan toplam oy
    24
mucoyaho

mucoyaho

Üye
    Konu Sahibi
Shazam Encore 3.9.0 - Ücretsiz
Shazam uygulaması sayesinde dinleyip de adını bilmediğiniz şarkıları çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bir şarkı dinlersiniz şarkı çok hoşunuza gider ancak bir türlü şarkının adı aklınıza gelmez. Ya da başka bir yerde bir şarkı çalar, o şarkı hoşunuza gider ancak şarkının adını bir türlü öğrenemezsiniz. İşte Shazam uygulaması sayesinde dinleyip de adını bilmediğiniz şarkıları çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak ise çok basit. Taging sayfasında iken ekrana bir kere dokunuyorsunuz ve adını öğrenmek istediğiniz şarkıyı 5 – 10 saniye dinletiyorsunuz. Sonunda uygulama size şarkının adını söylüyor. İsterseniz uygulama içindeyken şarkının 30 saniyesini dinleyebiliyorsunuz. İsterseniz de şarkının adını otomatik olarak Youtube’da aratıp Youtube aracılığı ile şarkıyı dinleyebiliyorsunuz.

Shazam sadece İngilizce şarkıları değil aynı zamanda Türkçe, Yunanca, Rusça ve aklınıza gelebilecek tüm dillerdeki şarkıları bulabiliyor.

ancak uygulamanın bir kötü yanı vardı.ayda sadece 5 şarkı buluyordu.ama bu shazam encore ile(market fiyatı 5$) sınırsız bulun.
buyrun android market(ücretli):

bedava mediafire linkimiz.(3.83 mb):

bir teşekkürü hakediyorumdur :) TheAbidinoqlu Farkıyla.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<, Fatalaser, bayraktarhany ve 2 diğerleri

KELGER

KELGER

Üye
işte bu güzel saol kardeş

mucoyaho

mucoyaho

Üye
    Konu Sahibi
ne demek elimizden geldiğince :)

madein272766

madein272766

Üye
teşekkürler

khytr89

khytr89

Üye
sağol bro

• Beğen
Tepkiler: sss855
BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
bu soundhoud ve shazam gibi programların ücretsiz sürümleride var. bunların o sürümlerden ne farkı var ve sizce soundhound mı shazam mı?

duha01

duha01

Üye
teşekkürler:oke:

cihader

Üye
teşekkürler usta eline sağlık

istillalive

istillalive

Üye
Böyle birşey arıyordum çok teşekkürler. Acaba sürümünü bulabilirmiyiz?

ali.oren

ali.oren

Üye
Track ID hepsinden iyi

lobi55

lobi55

Üye
Teşekkürler dostum

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler dostum

okaybaba

okaybaba