Oyun Shadow guardian (oyun istek )

Sponsorlu Bağlantılar

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
Shadow guardian (oyun istek )
Arkadaşlar lg v10 telefonum var eski oyun olan shadow guardian oynamak istiyorum indirdimde adreno olan sürümü, lakin oyun açılıyor gameloft yazısı -çok küçük şekilde ve ekranın ortasında - geliyor sonra durdu diye hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arkadaşlar lg v10 telefonum var eski oyun olan shadow guardian oynamak istiyorum indirdimde adreno olan sürümü, lakin oyun açılıyor gameloft yazısı -çok küçük şekilde ve ekranın ortasında - geliyor sonra durdu diye hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim

Oyunun, google play store linkini verirseniz elinde olan size daha kolay yardım eder.

-uninvited

-uninvited

Üye
Merhabalar, oyunun apk dosyasını kurup data dosyalarını da sdcard/gameloft/games klasörüne atmanıza rağmen oyunu açtığınızda yeniden dosya indirmeye çalışıyorsa veya indirme hatası veriyorsa aşağıda vereceğim linkten Cpu'nuza uygun (Adreno, PowerVR, Mali, Tegra) apk ve data dosyasını indirin veya sadece apk dosyasını indirip data dosyalarını da wifi den çekin. Sorunsuz ve %100 çalışma garantilidir.

Link; loader.com/shadow-guardian-apk (boşluğu silin)

Son düzenleme:

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
Bab-ı umut: kardeş oyun çok eski ya google playde yok

Uninvited: Onuda denedim dostum telefonun ekranında ufacık pencerede açılıyor oyun gameloft yazısı geliyor sonra oyundan çıkıyor

Üst Alt