Sezer: "Alex'i örnek alıyorum"

Sponsorlu Bağlantılar

 • 2 Aralık 2012
 • 336 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 2 Aralık 2012 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Son dönemde sergilediği etkili performansla dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe'nin başarılı orta saha oyuncusu Sezer Öztürk, takımda en çok Moussa Sow'un futbolunu beğendiğini dile getirdi.

  Bütün sıkıntılara bir sınav gözüyle baktım

  Şike davası sürecinde büyük sıkıntılar yaşadığını dile getiren başarılı oyuncu, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, "Ortada hiçbir şey yokken çok büyük sıkıntılarla karşılaştım. Bu sıkıntıya da bir sınav olarak bakıyorum. Çok şükür, bu dönemi atlattım. Biz futbolcular futbol oynamak için çalışıyoruz. Hocamla forma adına bir konuşmamız olmuyor. Çok çalışırsam, formayı kapacağımı biliyorum. Daha fazla oynayarak maç kondüsyonu kazanıyorum. Her zaman çatlak sesler olacaktır. Ben kendimi biliyorum. Ailemin de bazı olayların içine çekilmeye çalışılmasına çok üzüldüm. Hakkımda sayısız haber yapıldı ancak beraat ettiğimi sadece bir gazetede gördüm" dedi.

  Alex'i örnek alıyorum

  Takımdan ayrılan Alex'i örnek aldığını dile getiren Sezer Öztürk, "Hem şike hem de sakatlık dönemimde birçok arkadaşımdan destek aldım. Hepsinin ismini tek tek saymayacağım. Alex'in de desteğini gördüm. Çok beğendiğim ve örnek aldığım bir oyuncu. Kaptanla frikik çalışıyorduk. Sahada olduğum süre içinde her frikiği ben atacağım diye bir isteğim yok. Kim oynuyorsa, o atar" dedi.

  Galatasaray'ın Avrupa'daki başarısı beni sevindirir

  Galatasaray'ın Avrupa'da iy sonuçlar almasına sevindiğini sözlerine ekleyen Sezer, "M'Gladbach'ın çok iyi bir takım olduğunu biliyorum. Avrupa'daki iyi sonuçlar bizim kalitemizi gösterir. Almanya'da büyüdüğüm için Gladbach deplasmanında dört gol atmanın ne kadar önemli olduğunu iyi bilirim. Türküz ve Türk futbolu için hizmet ediyoruz. Birbirimizin başarılarıyla övünmemiz gerekiyor. Galatasaray'da da çok sevdiğim insanlar var, ben bir Türk'üm ve Türk takımlarının başarıları beni sevindiriyor açıkçası" şeklinde konuştu.

  Sow'u tek geçerim

  Moussa Sow'un futbolunu çok beğendiğini dile getiren Sezer, "Geçen yıl da çok iyiydi. Bu sezon çok iyi işler yapıyor. Bütün gollerine rağmen çok mütevazı bir oyuncu. En çok bu yönü hoşuma gidiyor. Benzer şekilde Dirk Kuyt da çok iyi. 32 yaşında bir oyuncu ancak 18 yaşındaki bir genç gibi mücadele ediyor" dedi.
   


  Yazan: Haydar

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 2 Aralık 2012 #2

  DiaBLoS

  DiaBLoS

  Güzel bir örnek ...
   
 3. 2 Aralık 2012 #3

  Haydar

  Haydar
  :evet:
   
 4. 2 Aralık 2012 #4

  hmgurbuz2

  hmgurbuz2
  İnşallah yeni Alex imiz olur.Gerçi bir Alex değil ama..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/08/2019 - 22:04