"Seyircimizi üzdük, özür dileriz"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
"Seyircimizi üzdük, özür dileriz"
Bursaspor'a 3-1 mağlup olan Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, ''Seyircimizi üzdük, onlara bir bayram hediyesi vermek isterdik'' dedi.

Uygun, maçın ardından yaptığı açıklamada, sakatlıklar nedeniyle yaşadıkları sıkıntılara değindi. Sezon başından beri devam eden sakatlıkların birçok kez bellerinin bükülmesine neden olduğunu ifade eden Uygun, şöyle devam etti: ''Maç içinde İbrahim ile birlikte Ersen'in de sakatlanmış olması maalesef bütün oyun planımızı ve düzenimizi bozdu. 3. dakikada bireysel hatadan yediğimiz golden sonra oyunu kendi lehimize çevirmek için yaptığımız mücadelede en az 4 tane yüzde 100'lük net pozisyonu değerlendiremedik. Böyle olunca Bursaspor gibi güçlü bir takıma karşı galip gelme şansınız kalmıyor. Seyircimizi üzdük, onlara bir bayram hediyesi vermek isterdik.''

Seyircilerinden takımlarına sahip çıkmalarını ve zor günlerde daha çok desteklemelerini isteyen Uygun, ''Bu takım, futbolcu kardeşlerimle birlikte, merak etmesinler burada en güzel şekilde onları temsil edecek. Hiç kimsenin o yönde hiç kuşkusu olmasın. Ben Bülent Uygun olarak o sözü veriyorum. Onlara güveniyorum, onlar da futbolcularına güvensinler. Güzel günleri hep beraber göreceğiz'' dedi.

Uygun, taraftarların Ersen Martin'e yönelik tepkisine yönelik soru üzerine de şöyle konuştu:
''Ersen sakatlanmasına rağmen özveriyle sahada mücadelesini yapmaya çalıştı. O yüzden futbolculara tek tek tepki koymalarına gerek yok. Tepki koyulacaksa orada tek suçlu benim. Ben de göğüs germesini bilirim. Unutmasınlar bu takım onlara milletin hayal edemediklerini hayal ettirdi. Rüyalarında göremeyecekleri başarıları elde ettirdi. 6 seneden beri başarıdan başarıya koşan bir Sivasspor gerçeği var.''

SucX

SucX

Üye
Büyük bir çöküş var takımda
Umarım sezon sonunu görür Bülent Uygun..

arslansem

arslansem

Üye
Sivasspor kümeye :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kalbimi kırdın afadersin şarkısı gibi olmuş sanki..:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bursaspor yamana atılır bir takım değil. Mücadele ederek Sivavspor'a diz çöktürmeyi başardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt