Sevgilim netten tanistigi bi adama kahve içme sözü vermiş lütfen yardim

Sponsorlu Bağlantılar

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
Sevgilim netten tanistigi bi adama kahve içme sözü vermiş lütfen yardim
Sevgilim netten tanistigi bi adama kahve içme sozü vermiş ve bunu bana soyledi cok iyi biri arkadasim dedi ve bugun o adamin facebook profilini bana gönderdi sende bak iste bu adam dedi.isteseydi soylemezdi yada adamin face profilini bana atmazdi..arkadaslar cok şaşkinim kiskandigimi belli edip kucuk dusmek istemiyorum sizce napmaliyim inanin şaşkinim bana gore çok yanliş bi hareket ya sizce ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kıskandığını belli et boşver ona değer verdiğini anlamış olur
o değil de sevgilin neden netten adamlarla tanışıyo hadi iş arkadaşı filan olsa neyse ?

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
kıskandığını belli et boşver ona değer verdiğini anlamış olur
o değil de sevgilin neden netten adamlarla tanışıyo hadi iş arkadaşı filan olsa neyse ?
Bi bilsem çok uzucu dimi bi erkek için

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sevgiline bir öneride bulunup arkadaş edinmek ve onlarla tanışmaya gitmek yerine seninle başbaşa vakit geçirmeyi önermelisin ve eğer bir değişiklik yoksa sende bir tavır takınmalısın.

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
Sevgiline bir öneride bulunup arkadaş edinmek ve onlarla tanışmaya gitmek yerine seninle başbaşa vakit geçirmeyi önermelisin ve eğer bir değişiklik yoksa sende bir tavır takınmalısın.
icim yaniyo mesut cok sevdim be

Baydırman

Baydırman

Moderator
Sen de misilleme mi yapsan ne yapsan? :hmmm
Onun tanımadığı bi kız arkadaşın falan varsa aynısını yap tepkisi ne olacak bakalım :hmmm
Ama bu bahane de olabilir bu sefer yapmak ya da yapmamak sana kalmış sorumluluk almıyorum :no:

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Kız Arkadaşıniz demekki hiç korkmuyor ayrılmaktan vs. Nasıl olsa pesimde bir sürü erkek var diyor herhalde.
oneri olarak kızdan ayrilin daha iyi.

Anlasin ne olduğunu.

maxirabit

maxirabit

Üye
Arkadaşı değildir o kişi emin olun yakınlaştığı kişidir, burada bir kızla yakın olmak, konuşmak, kahve içmek ohoo everestten kar getirin deseniz o bile daha kolay olur. Burada dışarda bir kızla tanışmak, konuşmak dünyada ki en zor şeyken, kahve içecek, arkadaşça olacak. O arkadaşlıkta farklı şeyler vardır dikkat edin

minoo

minoo

Üye
Bir bayan olarak yorum yapayım ben de. Tam anlamadım ama birkaç sorum olacak. Kız arkadaşının yeni tanıştığı biri mi bu? Eğer yeni ise sorun olabilir. Bazı arkadaşların söylediği gibi, yakınlaşma daveti dahi olabilir. Yok eskiden beri arkadaşlar ama netten tanışmışlarsa hiçbir sorun yok.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gidemezsin ulen , sen evimin hizmetçisi çocuklarımın anası olacaksın ulen söyle seviyor musun ? Eğer seviyorsan hiç bir yere gitmiyorsun deyin. Şaka bir tarafa ilerisini düşünün . Bir gün kahve üçüncü gün sinema vs vs sizin sevgili gitti . Hele o tanıştığı oğlan da zengin se başlarsınız artık Müslüm Gürses Garip dünya da dediği gibi . Seni benden geçmişler dudağından içmişler her sözüne güvendiğim seni kötü etmişler . Dünya garip her şey garip . Aşkımız garip... Sakın böyle bir olaya izin vermeyin

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
İnternetten tanışıp kahve içmek isteyen adamdan arkadaş mı olurmuş? Niyet belli aga biz de yaptık benzer şeyler hiçbir erkek sırf yeni arkadaş edinmek için biriyle internetten tanışmaz. Bunları söyleyip kızın vazgeçmesini sağla. Bir şey daha söyleyeyim. O tanıştığı bebe seni biliyorsa daha da sıkıntı. Hamlelerini ona göre yapacaktır. Sonra bir bakmışsın ayrılmana dolaylı yoldan sebep olmuş. Erkekler çakaldır.

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
Bir bayan olarak yorum yapayım ben de. Tam anlamadım ama birkaç sorum olacak. Kız arkadaşının yeni tanıştığı biri mi bu? Eğer yeni ise sorun olabilir. Bazı arkadaşların söylediği gibi, yakınlaşma daveti dahi olabilir. Yok eskiden beri arkadaşlar ama netten tanışmışlarsa hiçbir sorun yok.
internetten yeni tanistigi adam.. isteseydi hic bana soylemeyebilirdi hatta adamin face profilini bile bana atti bak bu adam dedi..istese gizli gizlide yapabilirdi bu kizi anlamiyorum

minoo

minoo

Üye
internetten yeni tanistigi adam.. isteseydi hic bana soylemeyebilirdi hatta adamin face profilini bile bana atti bak bu adam dedi..istese gizli gizlide yapabilirdi bu kizi anlamiyorum
O işler öyle olmuyor malesef be kardeşim :) valla belki iki tarafın da içinde kötülük yoktur bilemem tabii. Ama çok sağlam iş gibi görünmüyor.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hangi erkek internetten tanıştığı kıza sadece sohbet amaçlı buluşalım kahve içelim der yahu .. hemcinslerim birbirimizi kandırmayalım şimdi. Durum ortada. Ben sinirlendim şahsen. Kız arkadaşına bu durumdan rahatsız olduğunu söyle bence.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sana söylemese sen onu elinde sonunda yakalardın ve tartışma çıkardı şimdi senden izin alınca daha rahat olur çok sinsi olabiliyor insanlar bu konularda
ve hadi kız arkadaşın güvenilir biri olabilir ama o adama ne kadar güvenebilirsin amacı arkadaşlıksa gelsin senle arkadaş olsun neden o kıza yazıyor faceden de sana yazmıyor ? aynı şey sonuçta 2 side arkadaşlık

minoo

minoo

Üye
Rahatsızlığını söyleyip tavrını koy derim.

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten tanışıp kahve içmek isteyen adamdan arkadaş mı olurmuş? Niyet belli aga biz de yaptık benzer şeyler hiçbir erkek sırf yeni arkadaş edinmek için biriyle internetten tanışmaz. Bunları söyleyip kızın vazgeçmesini sağla. Bir şey daha söyleyeyim. O tanıştığı bebe seni biliyorsa daha da sıkıntı. Hamlelerini ona göre yapacaktır. Sonra bir bakmışsın ayrılmana dolaylı yoldan sebep olmuş. Erkekler çakaldır.
Rahatsızlığını söyleyip tavrını koy derim.
Ayrildim dun gece her yerden engelledim zaten hayatinda bi cok erkek varmis bana ne diyo biliyomusun gercekten seni sevdim senin icin degişicektim icim yaniyo mino

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ayrildim dun gece her yerden engelledim zaten hayatinda bi cok erkek varmis bana ne diyo biliyomusun gercekten seni sevdim senin icin degişicektim icim yaniyo mino
Böylelerine ne denir bilirsiniz. kafaniza takmayın gitsin :oke:

minoo

minoo

Üye
Bence de takma kardeşim. Hayırlısı olsun. Daha sonra farklı şekilde üzülmektense en doğrusunu yapmışsın.