Sevgililer Gününe az kaldı. Hediye Önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Sevgililer Gününe az kaldı. Hediye Önerileriniz
Arkadaşlar kim sevgililer gününde sevgilisine ne hediye alacak? Hemde size bi konuda danışmak istiyorum. Sevgilim beni odun sanıyor. Açık ve net. Romantiklik ruhumda yok diye biliyor. Ama ben belli etmiyorum bu konuda. Yeri gelince bazen bilmeli. Canı isteyince nasılda romantik olabiliyorsun demeli. Böyle bilmesi daha iyi tabi. Sevgililer gününde öyle bir hediye hazırlamalıym ki plan hazırlamalıyım ki bunu sen mi yaptın diye şaşırmalı. Adeta şok olmali. Boynuma sarılmalı. O kadar yani etkileyen bi hediye olsun istiyorum. Daha yaşım 19. Bütcem de 30 tl. Herkes fikrini söyleyebilir mi. Daha 12 gün var. O zamana kadar ilginc fikirler çıkabilir. Goruslerinizi alabilir miyim

Mert

Mert

Üye
hediye konusunda benim de aklıma bir şey gelmiyor. ama odunluk imajını yıkma kısmında yardımcı olabilirim azıcık. onun yakın arkadaşlarının bulunduğu bi ortama giderken kendisine bir gül alabilirsin. hatta çiçekçiyle biraz sohbet edersen gülü hem daha özenli hazırlar hem de yarı yarıya gibi indirim yapabilir aklında bulunsun :D daha yüksek bi bütçe ayarlayabildiğin zaman güzel bi şarapevinde orta segment bir şarap açtırıp gerçekten çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. her buluşma sonrası yakınsa evine ya da bineceği ulaşım aracına kadar bırakıyorsundur zaten, bunu söylememe gerek yok :D

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
hediye konusunda benim de aklıma bir şey gelmiyor. ama odunluk imajını yıkma kısmında yardımcı olabilirim azıcık. onun yakın arkadaşlarının bulunduğu bi ortama giderken kendisine bir gül alabilirsin. hatta çiçekçiyle biraz sohbet edersen gülü hem daha özenli hazırlar hem de yarı yarıya gibi indirim yapabilir aklında bulunsun :D daha yüksek bi bütçe ayarlayabildiğin zaman güzel bi şarapevinde orta segment bir şarap açtırıp gerçekten çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. her buluşma sonrası yakınsa evine ya da bineceği ulaşım aracına kadar bırakıyorsundur zaten, bunu söylememe gerek yok :D
Ailesi cok titiz. Beni bilmiyorlar. Cicek alsam annesi sorar kimden bu diye. Olmaz yani :(

SHS

SHS

Üye
Tuvalet kağıdı alın, ağlarken lazım olur :ehe

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve aevrenm
mrzstyl

mrzstyl

Üye
Ben sevdiğim kıza hediye olarak şu mickey mouse'nin kız olanı varya onun peluş oyuncağını almak istiyorumda kız beni sevmiyo işte
(ne hediye alacağımı bile düşünmüşüm kız beni hiç düşünmüyor yaw :kop:)

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Ben sevdiğim kıza hediye olarak şu mickey mouse'nin kız olanı varya onun peluş oyuncağını almak istiyorumda kız beni sevmiyo işte
Bosver salla gitsin sana kiz mi yok

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl
Bülent872

Bülent872

Üye
Alma

zombaka

zombaka

Üye
minnie

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl

ali54st

Üye
ben hediyeme sevgili alıcam :) bu bi dramdır işte :D

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Allah tan sevgilim yok böyle bi derdim yok :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Aşk Kitabı Olabilir Benim Tavsiyem Kahraman Tazeoğlu - Aşkla Kal

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İdare yada Tasarruf 2 Çift Laf Yeterli Olur Bence Yada Seccade Belki Namaza Başlatırsınız