Sevgili arkadaşlar lütfen bakınız...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
Sevgili arkadaşlar lütfen bakınız...
Son zamanlarda forumda bazı üyeler siyasi yazılarla ortalığı karıştırmaya çalışıyor, elimden geldiğince bunlara karşı çalışıyorum ama sizlerden de ricam bunlara prim vermeyiniz. Burası siyasi bi forum değildir, kimse siyasi görüşte bir birine uymaz bu uyşmazlık doğal olarak foruma da yansıyor, bakın açık açık söylüyorum bu gidişat iyi değil, forum için de iyi olmayacak, böyle insanları forumda barındırmamaya özen gösteriyorum ama sürekli birileri çıkıyor sizler de bunlara prim veriyorsunuz. Şimdi bi düşünün burası siyaseti formu mu? Yoksa paylaşım formu mu??? Lütfen forumun amacına uygun davranalım, Siz kendini siyasetçi sanan üyeler ( burda isim vermicem ) bu forumu karıştırmanıza asla izin vermeyecem, bu foruma ırkçılığı sokmanıza asla ama asla izin vermeyecem... Unutmayın karşınızda her zaman DefectoR'u bulacaksınız ve emin olun ki beni bu konu da yıldıramayacaksınız...
:polis:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Defector tamamiyle hakli,
siyaset yapilcak yer vardir,
yapilmiycak yer vardir,
burasi yapilmayacak yerlerdendir.

Hurr

Üye
bende katılıyom

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
burda sürekli biz kendi aramızdaki sevgi saygı ve arkadaşlıktan övgüyle söz ederiz bunları yaparken birbirimizin siyasi görüşlerinden haberimiz yoktu benim düşüncem birbirimizden haberimiz olunca çoğumuz birbirimizdn nefret edr duruma bile gelebiliriz burası siyaset forumu değil onun için birbirimizi görüşlerimiz açısından değerlendirmeden insani değerlerimizi değerlendirerek sevmemiz saymamız daha hayırlı olacaktır saygılar .....

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by DefectoR@Sep 17 2005, 11:10 AM
Son zamanlarda forumda bazı üyeler siyasi yazılarla ortalığı karıştırmaya çalışıyor, elimden geldiğince bunlara karşı çalışıyorum ama sizlerden de ricam bunlara prim vermeyiniz. Burası siyasi bi forum değildir, kimse siyasi görüşte bir birine uymaz bu uyşmazlık doğal olarak foruma da yansıyor, bakın açık açık söylüyorum bu gidişat iyi değil, forum için de iyi olmayacak, böyle insanları forumda barındırmamaya özen gösteriyorum ama sürekli birileri çıkıyor sizler de bunlara prim veriyorsunuz. Şimdi bi düşünün burası siyaseti formu mu? Yoksa paylaşım formu mu??? Lütfen forumun amacına uygun davranalım, Siz kendini siyasetçi sanan üyeler ( burda isim vermicem ) bu forumu karıştırmanıza asla izin vermeyecem, bu foruma ırkçılığı sokmanıza asla ama asla izin vermeyecem... Unutmayın karşınızda her zaman DefectoR'u bulacaksınız ve emin olun ki beni bu konu da yıldıramayacaksınız...
:polis:
[post=167876]Quoted post[/post]​
Çok doğru söylüyorsun, arkandayım. Zaten sizlerde biliyorsunuz. Sitede siyaset yapmak isteyenlere karşı çıktığım için çoğu bana cephe almış durum da. Çünkü rahatça istediklerini yapamıyorlar, karşılarında beni görüyorlar, üye olduğum için beni alt edebileceğini sananlar dün mod olunca nasıl da korkudan ayaklandılar. (bu kişileri bende yönetimde çok iyi biliyor) Ben bu siteye düzeni ve paylaşımın saygıyla yaşandığı bir site olduğu için seçtim ve kiç kimse bu sitenin düzenini bozamayacak, üye olmam bu yoldan beni geri çevirmez. ;)

Hurr

Üye
arkadaşın imzası da imalı zaten "asla kara listeme girme" demiş. O siyasetçilere demiştir herhalde

DefectoR

Konu Sahibi
evet imalı, gereken gerekeni anlar ;)

midnight

midnight

Üye
Eyvallah katılıyorum....

Kışkırtıcı açıklamalarda bulunmayalım arkadaşlar...

midnight

midnight

Üye
Originally posted by midnight@Sep 17 2005, 03:07 PM
Eyvallah katılıyorum....

Kışkırtıcı açıklamalarda bulunmayalım arkadaşlar...
[post=168111]Quoted post[/post]​

Ona da eyvallah...Ne yapalım anlayan anladı zaten..

abuvice

abuvice

Üye
Sözün banaysa siyaset falan sokmadım ki yavs siteye ben. türk kürt vb. pkk olayları için mesajlar yolladım. buda siyasetse bilemem tabii.. herkesin fikri kendine.

''kendini bilmez densizler siyasi yazılarla ortalığı karıştırmaya çalışıyor'' gibi bir laf umarım bana gelmemiştir.

iceboy

iceboy

Üye
Defector'e tamamiyla katiliyorum. Maxicep'de siyasete hayir, paylasima evet...

SANCAR

SANCAR

Üye
benim bir sözüm yok
sadece DefectoR un kara listesine girecek biri olduğumu söyleyebilirim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Siyaset , Poltika , Irkçılık vs. konuşmalara kesinlikle ( Sizlerinde desteğiyle ) taviz yok. :vur2: :noo:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Geçen gün bir arkadaşımızla bu konuda ağız dalaşı yaptık olay tatlıya bağlandı ama ben burda hem ondan hemde sizlerden (kuralları çiğnediğim için) özür diliyorum.

Bundan sonra sitede siyaset yok..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yaw bencede siyasete gerek yok rap yapalım.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by dimitradon@Sep 17 2005, 09:00 PM
[post=168542]Quoted post[/post]​
alemsin yawww
o zaman tayyip erdoğanla deniz baykal birbirlerine diss yazsın :kop: :kop:

the_patriot

Üye
bir kişinin yönetici olması onun argo kelime kullanmasına ayrıcalık sağlamaz, ne kadar haklı olsa bile :eksi: heleki o kelimeyi kullandığı o kişiler bu forumun bir üyesi

kaldıki ben argo kelime kullanmadığım halde bundan bir süre önce, bir kaç ay oluyor, ben ne olduğu belli olmayan linki ölmüş bir yabancı site için, "bu site de sallama çıktı" yazmıştım, nerdeyse tüm yöneticiler bana savaş açmıştı, ayrıcalığın tarifi bu olsa gerek, ama kimseyi suçlamıyorum, bana göre sitedeki huzursuzluğun nedenlerinden biridi bazı yöneticilerin kendini bilmez tavırları , üyelere örnek davranışlar yapmanız gerekirken, ne kadar haklı da olsanız seviyenizi düşürmeyin,yönetici olsanız bile maxicep in bir "üyesi" olduğunuzu unutmayın.

Haberci

Haberci

Üye
Originally posted by abuvice@Sep 17 2005, 04:53 PM
ben. türk kürt vb. pkk olayları için mesajlar yolladım. buda siyasetse bilemem tabii.. herkesin fikri kendine.
[post=168281]Quoted post[/post]​
Arkadaşlar burası bir MOBİL paylaşım forumudur ve bu tür (Türk,laz,Çerkez,kürt vs) sözleri kullandığımızda herkez üzerine alınıyor.bu tür söylemler çok hassas konulardır.Sizin ne anlatmak istediğinizi bir başka üye farklı algılar ve cevap verir yok yere gergin bir ortam yaratılır.Bölücü örgüt olayları vs tabii ki istenmeyen ve kimsenin tasvip etmediği şeyler ama bu tür konuları sitemizde işlememeğe özen gösterelim.Lütfen biraz daha seçici hareket edelim.Sözlerin devamında siyaset ve ırkçılık,ayrımcılık vs konular ister istemez yazılanların arasına giriyor ve üzerine lana cevap hakkı doğuyor vs vs.
Unutmayınız ve özen gösteriniz ki Forumumuz MOBİL İÇERİKLİ BİLGİ ALIŞVERİŞİ, PAYLAŞIMI YAPILAN BİR FORUMDUR.Teşekkürler...

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by ScOrPiOn+Sep 17 2005, 09:03 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ScOrPiOn &#064; Sep 17 2005, 09:03 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-dimitradon@Sep 17 2005, 09:00 PM
[post=168542]Quoted post[/post]​
alemsin yawww
o zaman tayyip erdoğanla deniz baykal birbirlerine diss yazsın :kop: :kop:
[post=168547]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

süper olur.valla :huhu:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by Haberci+Sep 17 2005, 09:24 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Haberci &#064; Sep 17 2005, 09:24 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-abuvice@Sep 17 2005, 04:53 PM
ben. türk kürt vb. pkk olayları için mesajlar yolladım. buda siyasetse bilemem tabii.. herkesin fikri kendine.
[post=168281]Quoted post[/post]​
Arkadaşlar burası bir MOBİL paylaşım forumudur ve bu tür (Türk,laz,Çerkez,kürt vs) sözleri kullandığımızda herkez üzerine alınıyor.bu tür söylemler çok hassas konulardır.Sizin ne anlatmak istediğinizi bir başka üye farklı algılar ve cevap verir yok yere gergin bir ortam yaratılır.Bölücü örgüt olayları vs tabii ki istenmeyen ve kimsenin tasvip etmediği şeyler ama bu tür konuları sitemizde işlememeğe özen gösterelim.Lütfen biraz daha seçici hareket edelim.Sözlerin devamında siyaset ve ırkçılık,ayrımcılık vs konular ister istemez yazılanların arasına giriyor ve üzerine lana cevap hakkı doğuyor vs vs.
Unutmayınız ve özen gösteriniz ki Forumumuz MOBİL İÇERİKLİ BİLGİ ALIŞVERİŞİ, PAYLAŞIMI YAPILAN BİR FORUMDUR.Teşekkürler...
[post=168578]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Söylediklerinin çoğuna katılıyorum...
--Ama ekliyorum,bu site sadece mobil paylaşım forumu değildir,eğer öyle olsa konu dışı,sinema,müzik,kitap,şiir,maxicep oyunkafe gibi bölümler olmazdı..
--Ayrıca sitede ırk ayrımı yapılamayacağı gibi,siyasi parti liderlerinin de ismi verilemez ve övülemez(Tayyip Erdoğan) gibi...
--İktidarı ve muhalfeti öven sözler de sarfedilemez...ve bunlar mahsum da gösterilemez....
--Bunlar da dikkate alınsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt