Ses Kaydı

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Mahkemelik olduğum birisi var bunu ben telefonla arasam napiyon fln desem bu bana ℅100 küfür eder neyse automatic call recorder var telefonda ses Kaydı olsa mahkeme oncesi işime yarar mı?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yaramaz, karşı tarafı habersiz şekilde yasal olmayan biçimde ses kaydına alıyorsun, şikayet ederse sana döner ibre.
 
  • Beğen
Tepkiler: minoo, OttomaN TigeR ve Gofrettin115
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt