Ses artırıp azaltırken telefonun takılması ve dahili hafızanın düşmesi -Tuhaf bir problem-

Sponsorlu Bağlantılar

Old Skool

Old Skool

Üye
    Konu Sahibi
Ses artırıp azaltırken telefonun takılması ve dahili hafızanın düşmesi -Tuhaf bir problem-
Arkadaşlar GM Planet telefonumda böyle bir gariplik var ne yazık ki. Fabrika ayarlarına aldım etki etmedi. Dahili hafızada 120 mb boş yer vardı; sürekli takılma yapıyor, kendi kendine titriyor, ses azalıyor sürekli. Sonra widget'tan bakıyorum aynı anda hafıza da düşüyor. Şu an 9 mb boş yer var. Şaka gibi.

Clean Master'dan önbellek temizliği falan da yaptım ama yer açılmıyor, donanımsal sorun var diyeceğim ama dahili hafıza neden düşüyor sürekli? Sorunu engelleme yolu var mıdır ya da en azından yer açabilsem telefonda?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Rom sıkıntılı olabilir telefon modeline uygun orjinal romu bulup flashla sorun geçmezse donanımsal bir sorun vardır

Old Skool

Old Skool

Üye
    Konu Sahibi
Rom sıkıntılı olabilir telefon modeline uygun orjinal romu bulup flashla sorun geçmezse donanımsal bir sorun vardır

Teşekkürler, bu flashlama garantide sıkıntı yaratır mı? Ayrıca rom olayını bilmiyorum nereden bulabilirim acaba?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Telefonunun modeline göre orjinal rom bulursan sıkıntı çıkmaz dikkatli ol google arama motorunda arama yaparsan rahatlıkla bulursun

Üst Alt