Ses Aktarımı

Sponsorlu Bağlantılar

theogus45

Üye
    Konu Sahibi
Ses Aktarımı
Arkadaşlar televizyon sesini akıllı telefona nasıl aktarabiliriz?l

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Tam olarak nasıl? Görüntü var ses mi gelmiyor?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hiç duymadım. Tv den telefona ses aktarabilecek bir program veya teknoloji olduğunu sanmıyorum. Tv nin sesini telefona aktarmak isteme sebebini daha detaylı anlatabilirsen belki yardımcı olabilirim ama öyle bir şeyin olacağını zannetmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
PALA.

PALA.

Üye
Deneyin belki işinizi görür...

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Heartv için tv de heartv sisteminin kurulu olması gerektiği yazıyor. Tv de kurulu yoksa orda verdikleri telefon numarasından arayıp satın alacaksın. Arkadaşın işine yaramaz. İkinci uygulamanın da pek bir işe yarayacağını zanetmiyorum.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Televizyondaki sesi telefona aktarmak ? Anlamadığım mümkün olabilecek gözüyle bakmadığım bir durum . Samsung akıllı tv var evde en fazla samsung Bluetooth hoparlöre ve kablolu ses cihazına veriyor sesi

tekhece57

Üye
Arkadaşlar follow TV diye bir özellik smartled tv lerde var genellikle menü ayarlar içinde en üsteki menü enson menü içinde en alta var bunu açınca örnek vestel smart uygulamasını indiriyoruz içinde aynı şekilde follow TV var açık olunca TV deki görüntü ve ses telefonda oluyor

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

tekhece57

Üye
Ses aktarımı olmaz diye birşey yok Bluetooth ile herşey mümkün

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ses aktarımı olmaz diye birşey yok Bluetooth ile herşey mümkün

Mümkün tabi ki de bu yazılımla alakalı bir olay . Evde samsung smart tv var . Bluetoothtan aratırsan çıkıyor fakat eşleşme yapmana izin vermiyor versede iletişim yok . Bununla alakalı 3. Parti uygulama olabilir belki . Tv yi telefona aktarmak için bir girişimi olmamış samsungun . Vestelden eksi tarafı bu herhalde.