Yardım Servis Yok

*exalance*

*exalance*

Üye
    Konu Sahibi
Yaklaşık 4 ay önce İ phone 5S gold aldım.Kullanımı falan çok iyi hiç bir sıkıntı yoktu taa ki bir hafta önceye kadar telefonda ilk başta 3g açınca telefonun hattı gidiyodu.Sonra bi sabah kalktığımda servis yok sorunu ile karşılaştım.Müşteri hizmetleri karttan olduğunu söyledi ama yeni kart taktım onu da çalıştırmadı ama aynı hat başka telefonda çalıştı.Kafamı karıştıran şey telefon herhangi bi zarar görecek şey olmadı.Sorun ne olabilir desteklerinizi bekliyorum..Sayğılar
 
foreverthe

foreverthe

Üye
Hat 64KB ise ondan olabilir. Bir 128KB ile dene olmadı Appstore'e götür.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt