Serkan Kaya - Aşk Ne Demek Bilen Var Mı ? / Serkan Kaya 2011 Albümü

 • 16 Nisan 2011
 • 1294 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Söz yazarı olarak bilinen Serkan Kaya, daha çok Ebru Yaşar, Ceylan, Nihat Doğan, Ayhan Aşan, Azer Bülbül, Azeri Günel, Hatice gibi bir çok sanaçıya verdiği şarkılardan tanınıyor. bu yıl kendi albümünü çıkartmaya karar veren Serkan Kaya, kendine has ses rengi ile karşımıza çıkıyor. Üç yıl süren albüm çalışması sonunda 75 adet şarkını arasından seçilen, 11 şarkıdan bir albüm hazırlandı.


  Albümdeki şarkılar Selim Çaldıran, Ceyhun Çelikten ve Oğuz Tarhanlı gibi Türkiye'nin ünlü aranjörlerinin imzasını taşırken, albümün yapımcılığını Poll Production, prodüktörlüğünü Polat Yağcı üstlendi. Ayrıca albümün çıkış şarkısı olarak söz ve müziği Serkan Kaya'ya ait olan "SEVEMİYORUM" isimli şarkı belirlendi.

  Albümün çıkış şarkısı olan "Sevemiyorum" isimli şarkıya, usta yönetmen Kemal Başbuğ yönetmenliğinde video klip çekildi. Sizlere muhteşem bir müzik ziyafeti sunan Serkan Kaya, klibiyle de siz müzikseverlere görsel şölen yaşatıyor. Kendine has ses rengi ve yorumuyla içinize işleyecek olan, en samimi aşk şarkılarıyla "AŞK"ı sizlere soruyor ve "AŞK NE DEMEK BİLEN VAR MI?" diye siz müzikseverlere sesleniyor.
   


  Yazan: fly cat
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/02/2019 - 14:58