Serhat Anderlechti Terkediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Serhat Anderlechti Terkediyor
Fenerbahçe'den Belçika'nın birinci lig takımı Anderlecht'e transfer olan Serhat Akın, sonunda pes etti. Genç futbolcu, devre arasında Anderlecht'i terkedeceğini açıkladı.

Son 3 aydır teknik direktör Frank Vercauteren ile arası gergin olan Serhat, son 8 maçta oyundan alınmak veya yedekte kalmaktan rahatsızlık duyduğunu, teknik direktörünün uyguladığı 'sözde rotasyon sistemini' yalnızca kendine uyguladığını ve bunu dürüst görmediğini dile getirdi.

Serhat Akın, Belçika'da yaşadığı sıkıntıları şu sözlerle dile getirdi: ''Ben dünyanın en büyük kulüplerinden olan Fenerbahçe'den geldim. Burada amatör kümedeymiş gibi muamele görüyorum. Teknik direktörümüzle aramızdaki irtibat çok iyi değil. Anderlecht'te 7 gol atıp 5 asist yaptım, ama en az forvette ben oynadım. Bu böyle olmaz, menajerimle konuyu görüştüm. Önümüzdeki haftalar içinde kulüp yönetimi ile anlaşma sağlayamazsam, sözleşmemde olan özel bir maddeyi kullanarak Anderlecht'i terk etmeyi düşünüyorum. Şu an, 5 kulüpten ciddi teklifler aldım, ama ben, Anderlecth'e bir söz verdim. O da, 3 yıl burada oynamak. Onlar da bana devamlı oynayacağım sözünü vermişti. Şimdi teknik direktörüm Vercauteren'den cevap bekliyorum. Bu olumsuz bir cevap olursa, takımımdan ayrılacağım.'' Sağ kalçasındaki bağlarından 3 haftadır sakat olduğunu ve tedavisinin 2 hafta daha süreceğini belirten Serhat Akın, bu süreçte teknik direktörünün bir kez bile yanına gelmediğini, sakatlığıyla ilgilenmediğini dile getirerek, ''Böyle soğuk ve bencil bir insan görmedim'' dedi.

Öte yandan, Anderlecht'in menajeri Herman Van Holsbeeck, Serhat'a bazı Belçika gazetelerine hocası aleyhine yaptığı açıklamalar nedeniyle ceza verileceğini bildirdi. Cezayla ilgili olarak kulübün disiplin kurulu kararını bugün verecek...

DefectoR

Ah Serhat Ah o kadar gitme dedim sana

Salihyet

Salihyet

Üye
döner inşallah fenere sağ kanaadımıza kan gelir.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bence avrupada kalacaktır..

maavii

Üye
eminim pişman olmuştur Feneri bıraktığına bari Anderlechtten adam gibi bir takıma gitse...

muraoyak

Üye
keşke fenere geri dönse sağ kanatta nasıl estirirdi

yitik savaşçı

Üye
Adam kanat oynamak istemiyor; sizin söylediğiniz şeye bakın...

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 15 2005, 01&#58;36 PM) [post=228063]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
bende dedım o kadar bak kıtme pişman olursun ama dinlemedi beni işte ahh ahh

maavii

Üye
<div class='quotetop'>(D3N1Z &#064; Dec 15 2005, 07&#58;26 PM) [post=228353]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 15 2005, 01&#58;36 PM) [post=228063]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
bende dedım o kadar bak kıtme pişman olursun ama dinlemedi beni işte ahh ahh
[/b][/quote]
ah bide kulağını çekse idin..
şimdi anelka ve nobre nin yokluğunda iyi iş yapardı...

damadada

Üye
ne beklıyorduk kı zaten kalıtelı ama avrupa xxl geldı onada sabretmesını öğrendıgımız zaman profesyonelleşecegız bır bunu öğrenebılsek okadar çok şey basaracagız kı neyse ne serhat ılktı nede son olacak gelsın bakalım turkıyeye neyapalım

delimakina

Üye
durduğu kabahaht

Caine

Caine

Üye
yaw o çocuk orda gayet iyi oynuyordu
fenerde ne işi var?
şişştiştttttttttttt serhatttttttttttt heyyyyyyyyyyyyyy olum duy sesimiiiiiiiiii. lan sakın fenere geri gelip harcanma be yazık sanaaaaaaaaa heyyyyyyyyyy
inşallah duyar sesimi

delimakina

Üye
valla fenere gelip harcanırsın dayı gitme fenere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt