Sergen keşke takımda olsaydı diyenler buraya :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Sergen keşke takımda olsaydı diyenler buraya :)
Arkadaşlar ben tam bir Sergen fanatiğiyim. Sergen in ne denli iyi bir oyuncu oldugunu tee Beşiktaş tan gittikten sonra orta sahamızdaki 10 numara boşlugundan biliyoruzzz.. Ben keşke Tabata lara, Delgado lara trilyonlar harcanana kadar Sergen Beşiktaşta kalsaydı diyorum.. Onun gibi bi adam daha gelmez bizim orta sahamıza...Son 20 dk bile girse oyuna golunu attırıodu, penaltısını yaptırıyordu kazandırıodu...Sergen keşke şimdide takımımızda olsaydı keşke diyorum ben..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tamam da keşke desek ne olacak.. :ehe

Sergen doğru çok kaliteli bir oyuncu , ama çok sorumsuzdur...Bu bir gerçek...O yüzden tutunamadı zaten..Gittiği her klüpte sorunlu ayrıldı..4 Büyüklerin hepsin de oynadı + bir çok klüpte daha oynadı hep Sergen sorunlu ayrıldı..Acaba Neden...?

'Davut

'Davut

Üye
Nedense böyle şeyler işler kötü gittiğinde akla geliyor....

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Ben Beşiktasın iyi zamanında da Sergen i seviyordum kötü zamanla alakası yok. Gidişine de karşıydım zaten o sene..

DiabLos kardeşim haklısın sorunluydu atlara falan daldıda yinede şimdiki orta sahalardan kat kat daha iyiydi..Sorumsuzluguna bişi demem biraz öyleydi kilo falan aldı.. ama kilolu haliyle de Beşiktaşa maç kazandırıodu :) Bence bu yaşıyla oynasa yinede daha iyi işler yapar..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sergen in ölüsü iş yapar , ciddiyetini ortaya koyduğu zaman..Hatırlayalım , İngiliz devi , Chelsea yı sahasında neredeyse tak başına sürklase ettiğini..!

'Davut

'Davut

Üye
Ali abi o maçı herkes hatırlar iki golü'de Sergen atmıştı ama sürklase etti bu laf olmaz çünkü Sergen 2. golü atdı galiba 25.dakikalar zaten sonra chelsea tek kale oynadı....

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Tek kale oynamış oynamamış ne önemi varki burda Sergen i konuşuyoruz. chelsea yı yıktı bi kere.. Sergen in yaptıkları sadece chelsea maçıyla sınırlı mı ki ?
100. yılımızda kupayı da onun golü sayesinde almıştık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...