Serdar Özkan Galatasaray'a Doğru!!!

Sponsorlu Bağlantılar

 • 17 Nisan 2010
 • 439 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 17 Nisan 2010 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin Beşiktaşlı yıldıza protokol imzalattı. 2+1 yıllık anlaşma sezon sonunda resmiyete dökülecek.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Sağa takviye

  Fotomaç'ın haberine göre; G.Saray sezon bitmeden bombayı patlatıyor. Geçen sezon gizli bir operasyon ile Gökhan Zan'a imza attırarak Beşiktaş'a gol atan Cimbom, Serdar Özkan ile de anlaştı. Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu ile 2+1 yıllık protokol yapıldığı, işi Adnan Sezgin ile Haldun Üstünel'in bitirdiği öğrenildi.


  Yine bedelsiz


  Beşiktaş'ın kendisine düşük bir rakam teklif ederek adeta "Git" demesine içerleyen Serdar Özkan ile görüşen Sezgin ve Üstünel, "Bizde rahat edersin. Hakkını da alırsın" sözü verince iş bitti. Resmi imzanın sezon sonunda atılacağı öğrenildi. G.Saray böylece hem Sabri'ye bir alternatif buldu hem de yıldız oyuncuyu bonservis bedelsiz aldı.


  Arda'nın parmağı


  Beşiktaş ile pazarlık yaparken morali çok bozulan Serdar Özkan'a en büyük destek Genç Milli Takım'da yan yana oynadığı yakın arkadaşı, G.Saray kaptanı Arda'dan geldi. Serdar'ın "Evet" demesinde Arda'nın etkili olduğu belirtiliyor. Beşiktaş'ın altyapısından yetişen Serdar Özkan için Denizli de "Kalsa da olur, gitse de" raporu vermişti.
   


  Yazan: Salih Baba™

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 17 Nisan 2010 #2

  DiaBLoS

  DiaBLoS

  Bırakın şu toplama işini yaw . Hep elinizde patlıyor , halen akıllanmıyor bu Galatasaray klubü .
  Yönetimlerinin maşallah ı var . Allah başımızdan eksik etmesin . :ehe
   
 3. 17 Nisan 2010 #3

  arslansem

  arslansem
  :ah
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/07/2019 - 14:13