Sensation Xe Root Kaldırma Sorunu

adsess97

adsess97

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba ben telefonu Unroot Etmeye çalişirken bi arkadaş SuperSu'ysa seniniki onda kaldirma var dedi bende marketten onu indirdim ve unroot ettim kendi içinde belki benimkide gider diye şimdi benim root duuruyor ama çalişmiyo nasıl düzeltebilriim ? Çalışmayı durdurdu hatasi veriyor Telefonun modeli Sensation Xe

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Supersu yu verileri temizleyip kaldirin marketten tekrar yuklemeyi deneyin. Ayrica stock roma mi root attiniz ?

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt