Sensation XE mobil iletişim sürekli açılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abdullahercantr

Üye
    Konu Sahibi
Sensation XE mobil iletişim sürekli açılıyor.
Merhaba arkadaşlar yeni sensation xe aldım mobil iletişimi kapatıyorum. Ekran kilidini açar açmaz mobil iletişimi de otomatik kendisi açıyor. Tüm ayarlara baktım. Tümünü manual yaptım. Ama yine ekran kilidi açılınca mobil iletişim açılıyor.

Bunun sebebini bilen veya başına gelen arkadaş var mı?

osmanalbayrak52

Üye
Android 4 yüklü ise ekranı aşağı doğru çek ve hızlı ayarlar sekmesine tıkla orada mobil iletişim on off var oradan ayarlayabilirsin.

abdullahercantr

Üye
    Konu Sahibi
Çokteşekkür ederim. Onu zaten ben elle hep kapatıyorum ama tekrar ekran kilidi kaldırıldıktan sonra mobil iletişim aktifleşiyordu. Çözümünü buldum. Advanced task manager yüklemiştim bu programı kaldırınca düzelti.

n000k

n000k

Üye
Çokteşekkür ederim. Onu zaten ben elle hep kapatıyorum ama tekrar ekran kilidi kaldırıldıktan sonra mobil iletişim aktifleşiyordu. Çözümünü buldum. Advanced task manager yüklemiştim bu programı kaldırınca düzelti.
hmm peki bu programı kaldırmadan içinde ayarlama olayı yokmu acaba bu programın içinde???.. eğer program işine yarıyorsa kaldırmazsın pro yu en azından..

abdullahercantr

Üye
    Konu Sahibi
hmm peki bu programı kaldırmadan içinde ayarlama olayı yokmu acaba bu programın içinde???.. eğer program işine yarıyorsa kaldırmazsın pro yu en azından..

Sizden sonra tekrar yukledim ve kontrokl ettim dediğiniz gibi varmış. Ben ayarlarke ekran kapatıldığında tüm baglantıları keser diye bir sekme var dı onu da işaretlemiştim. O check sayesinde program tekrar başladığında bağlatıyı otomatik açıyor. Checki kaldırdım sorun halloldu. Bu arada program adını da yanlış yazmışım. Yuklediğim program batery defender mış.

n000k

n000k

Üye
Sizden sonra tekrar yukledim ve kontrokl ettim dediğiniz gibi varmış. Ben ayarlarke ekran kapatıldığında tüm baglantıları keser diye bir sekme var dı onu da işaretlemiştim. O check sayesinde program tekrar başladığında bağlatıyı otomatik açıyor. Checki kaldırdım sorun halloldu. Bu arada program adını da yanlış yazmışım. Yuklediğim program batery defender mış.
:) her neyse sonuçta sorun halolmuş ve ayrıca programıda kaldırmana gerek yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...