Yardım Senkronizasyonu Kapatamıyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Bu senkronizasyon ben kapatıyorum inadına tekrar açılıyor ondan sonra şarj çabuk bitiyor biter tabi ne saçma birşey bu kafasına göre açıyor bunu
Böyle saçma sistem olmqz baska bir ayarı mi var bunun[ telefon galaxy s20 fe
 
  • Düşünceli
Tepkiler: Coolwhisper


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şarjı Getirmez ki Nasıl Oluyor O? Ayarlarda Yedekleme Ekranı Var ORadan Kapatmadın Mı?
 
  • Düşünceli
Tepkiler: Coolwhisper
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt