Seni Seviyoruz Furkan Gezici ! Unutulmuyacaksın Minik Melek

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Seni Seviyoruz Furkan Gezici ! Unutulmuyacaksın Minik Melek
Merhaba belki duymuşsunuzdur Furkan Gezici Diye küçük bir youtuber kardeşimiz vefat etti . Furkan Hastaydı ve En Son Abisinin Konuşmasına Göre de 4 Aydır Yoğun Bakımdaydı . Peki Şimdi Diyeceksiniz Ya Tamam , Tamam da Noluyo Niye Buraya Yazıyorsun . Kimse Yanlış Anlamasın Ama Başka Kişileri Unutmuyoruz Unutturmuyoruz Bu Minik Kalpli Meleğimizide Hatırlayalım Unutmayalım Unutturmayalım Diye Yazıyorum . Ya aslında bilmiyorum baya duygusal kafayla yazıyorum üzüldüm yani anlatılacak bişey deil Allah Rahmet Eylesin Mekanın Cennet Olsun Furkan.

Kardeşimizi YouTube Üzerinden Tanıyorum Yine Belirtmek İsterim ki Kimse Yanlış Anlamasın

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist, MAERKEK ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabır versin.

• Beğen
Tepkiler: mta122003
Symbianist

Symbianist

Üye
Allah rahmet eylesin.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Amin <3

sempaticafe

Üye
Kendisini tanımasam da... Allah ailesine sabır versin. Mekanı cennet olsun inşâAllah. Gerekli bir duyarlılık mesajı için de ayrıca teşekkür ederim.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Kendisini tanımasam da... Allah ailesine sabır versin. Mekanı cennet olsun inşâAllah. Gerekli bir duyarlılık mesajı için de ayrıca teşekkür ederim.
Bende yeniyim , yeni tanıyorum ama yeni tanımama rağmen o kardeşimize o kadar çok kanım ısındı ki sanki akrabağım tanıdığım gibi . Onun vefat etmesi beni ne bileyim duygulandırdı Tekrardan Allah Rahmet Eylesin Elimizden Bişey Gelmez

Baydırman

Baydırman

Moderator
Allah rahmet eylesin. Daha önceden videolarını izlemiştim. Çok üzüldüm. Allah ailesine sabır versin.

• Beğen