seni seviyorum Çünkü..

 • 21 Nisan 2011
 • 1443 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Seni seviyorum çünkü; bu sabah alarmı iki kez erteledim, servisi kaçırdım. Bindiğim dolmuştaki kalabalık umrumda değildi, kulaklıklarımı taktım ve play'a bastım. Sadece ağız hareketlerini gördüğüm bu insan topluluğu kulaklıktan çıkan tiz sesi duyardı, onları rahatsız ederdim, hakkımda konuşurlardı.. Umrumda değildi, mesajını henüz okumuştum, "günaydın lord"..

  Seni seviyorum çünkü; yatağa girmeden önce izlediğim filmdeki olaylar ana karakteleri içinden çıkılmaz bir mücadelenin içine soksada iyi adam iyi kızla en sonunda öpüşmüştü, bu filmi sen tavsiye etmiştin mutlaka izle demiştin.. İzledim çok geç bitti, yatağa 2 buçukta girdim.. Sana iyi geceler masal prensesi yazdım.. Yarım saat yatakta dönüp durmuştum cevap yazmıştın "masal sensin lord".

  Seni seviyorum çünkü; dün akşam üstü haberlerde cari açıktan, sokak hayvanlarından bahsedilmişti ergenekondu, oda tv idi balyoz soruşturması falandı, sigara paketine uzandım, ama yakmadım, aklıma geldi "sigara içince kötü kokuyorsun lord"..

  Seni seviyorum çünkü; anlamların kendi içlerinde bir karmaşası vardır, hayatta oluş nedenlerime ilişkin çok sık düşünür bazan varlığımın sadece organik bir yaşam biçimi olduğunda karar kılardım. Çok kitap okur çok fazla kitapta yaşardım. Bir gün gözlerini gözlerimin içine sokup tam dudağını dudağıma doktun ve dedin ki. "hiçbir kitapta yazılanlar bu öpücük kadar gerçek olamaz"..

  Seni seviyorum çünkü; arastada içtiğimiz o buz gibi iki biranın hatrını üzerinde taşıyorsun..

  Seni seviyorum çünkü; saçlarının sırtında uzanışı yeryüzündeki en güzel şelaleyi kıskançlıktan kurumaya itebilirdi..

  Seni seviyorum çünkü; parmak uçlarının tanrının bir işareti olduğunu düşünmeye başlayışım seninle ilk sevişmemizden bir kaç gün önceye dayanıyordu,yani bedeninin hiç bir zerresi ir sevişmeden referans taşımıyordu..

  Seni seviyorum çünkü; dün annem arayıp bana bugün için yanına gelmemi söyledi. İnce bir yalanı en tatlı diller onun boynuna doyayıp peki oğlum yarın gelirsinle biten bir telefon konuşması yapmamı sağlayacak kadar çok sevdirmiştin bana bir kalbin bir gerçekten çook daha değerli olabileceğini..

  Seni seviyorum çünkü; yeryüzünde yapılmış yada yapılacak hiçbir şarkı sarhoşken mırıldandığın bir zeki müren eserini mahfedişinin ardından aldığım o keyfi vermedi bana, kapansın meyhanaler di, mesele değildi..

  Seni seviyorum çünkü; ben uzun kollu kazak giymem hiç ve sen bana "böyle üşürsün" deyip o berbat yünlü kazağı almıştın kendini havzada otlayan koyun gibi hissetsem de artık kollarım sıcaktı.. Sarıldın dı..

  Seni seviyorum çünkü; bildiğim hiçbir asit türü gözlerin kadar eritemezdi insanlara karşı taşıdığım nefreti.
  Seni seviyorum çünkü; sende annemi görmüyorum,senden hiçbir şey istemiyorum..

  Seni seviyorum çünkü; repertuvarım seninle birleşti ben söylediğin makamı bilmesem de sesinin arkasına saklanabiliyordum yürürken, hala yanyana yürüyemeyen fikirler taşıyordum. Seninle bütün çelişkiler önemsizdi. İki iki daha üçtü.

  Seni seviyorum çünkü; özleyebiliyordum, kızabiliyor bunun bir nedeni olduğu saçmalığına kendini inandırabiliyordum, karma diye birşey vardı dı, belki kötü görünen şeyler bir iyiliğe vesile olabilirdi di..

  Seni seviyorum çünkü; ölmesini istediklerimden biri değildin senin ölümünü düşünmek beni allaha hesap sormaya itebilirdi, ve sen ölmüyordun, ortalama olarak aynı kaderi paylaşabileceğim birine benziyordun alacak verecek davalarının içine girebilirdim seninle sen bankayı öde ben faturayı yatırabilirdim di..

  Seni seviyorum çünkü; güldüğünde yanakların pedalisaya benziyordu,bir gülüş bu kadar güzel olursa bir hayata kastedebilirdi, korkmamıştım, insanlar istediklerinde pekala bir gülüşe ölebilirdi.

  Seni seviyorum çünkü; "ben sensiz yaşayamam" demiyordum, ölmem gibi bir olasılk yoktu çünkü seninle peşisıra yıllarda aynı evde yaşlanmayı planlıyordum, tığ'ımı nerede unuttum diye sorduğunda onu sana gösterebilirdim..

  Seni seviyorum çünkü; tarih tekerrürden ibarettir, tanrı isayı severdi allah muhammedi sonrasında kimse kimseyi böyle sevmemişti..

  Seni seviyorum çünkü; dinler ve aşklarla aynı ketegoride dizilmişti..

  seni seviyorum çünkü.. Bunu yapmam için doğmuştun, senin yaratılma amacın benim seni sevmemdi, allah seni yaratıp üzerinde çalışmam için önüme sermişti, hayat okuldu eğitimin yaşı olmazdı ve sen tartışılmaz yeryüzündeki en muhteşem müfredattın..

  Seni seviyorum çünkü; buna hiç gerek yoktu..

  Seni seviyorum çünkü; bu çok anlamsız görünüyordu.

  Seni seviyorum çünkü; beni sevmen için hiçbir nedenin yok..

  Seni seviyorum çünkü; nedene sebebe ihtiyacım yok..
   


  Yazan: Tuba.Erva
  -efşan bunu beğendi.
 2. çok hoş ve güzel olmuş ... Böyle paylaşımlar bekliyorum ... paylaşım için teşekkurler...
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 3. rica ederımm
   
 4. Seni seviyorum çünkü; nedene sebebe ihtiyacım yok..

  teşekkürler tuba
   
 5. elıne saglık cnm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 14:10