Sen olsan naapardın???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
Sen olsan naapardın???
biri:
Sabahın köründe ders var..Sıcacık yatağımdan kalkıp uykumdan olup okula gitsem mi gitmesemmi düşünüyorum.Sen olsan ne yapardın??

alttaki:
Gitsem mi gitmesem mi derken uyuya kalırdım..

Önceden .... şeyler yapmıştım.Sen olsan ne yapardın

şeklinde gidicek ..Başlatıyorum..

Saat olmus 12:00 acaip uykum var ve karnım aç ama şu monitörün başından kalkamıyorum..Sen olsan ne yapardın ?

İbo Bey

Üye
Açlığımı ve uykumu unutur yaptığım işe devam ederdim. Sen olsan ne yapardın?

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by DefectoR@May 12 2005, 12:11 PM
biri:
Sabahın köründe ders var..Sıcacık yatağımdan kalkıp uykumdan olup okula gitsem mi gitmesemmi düşünüyorum.Sen olsan ne yapardın??

alttaki:
Gitsem mi gitmesem mi derken uyuya kalırdım..

Önceden .... şeyler yapmıştım.Sen olsan ne yapardın

şeklinde gidicek ..Başlatıyorum..

Saat olmus 12:00 acaip uykum var ve karnım aç ama şu monitörün başından kalkamıyorum..Sen olsan ne yapardın ?
[post=52946]Quoted post[/post]​
önce tel 'a uzanır pizzacıyı arar pizza söylerim,gelince yerim,zaten agırlık cöker,montumu monitörün önüne koyar gömülür uykuya dalarım :)
simdi benim senaryom : ayrıldığın sevgilini özledin,seni arayıp duruyor,ama sen görüsmekten cekiniyorsun,mantığın görüşme diyor duyguların görüş,naparsın :)

deskator

Üye
Originally posted by princess of hell+May 12 2005, 01:41 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(princess of hell &#064; May 12 2005, 01:41 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DefectoR@May 12 2005, 12:11 PM
[post=52946]Quoted post[/post]​
simdi benim senaryom : ayrıldığın sevgilini özledin,seni arayıp duruyor,ama sen görüsmekten cekiniyorsun,mantığın görüşme diyor duyguların görüş,naparsın :)
[post=53005]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ama banu buda sorulmazki kilitledin şimdi beni ne yazsam diye kasıldım :) (severim ayrılma buluşma dramlarını :) ) hmmm ben olsam çok katı davranırım tekrardan başlarsam bu sefer bazı hareketler duygusal değil yapmacık olur diye korkar kendimi geri çeker kalbime taş basar unutmaya çelışırdım ( vay beee ne acımasız oldu )
merak ettim başkası bu durumda ne yapardı
:) :oke:

DefectoR

Konu Sahibi
unutmak istiyorsam görüşmezdim. ama son bir fırsat için gururumu hiçe sayar görüşürdüm.

yeni senaryom: birine aşısın, hemde deliler gibi, ama o sana aşık deil. ama aynı zamanda sana da deliler gibi aşık olan biri var. sen olsan napardın? hangisini tercih ederdin?

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by DefectoR@May 12 2005, 02:59 PM
unutmak istiyorsam görüşmezdim. ama son bir fırsat için gururumu hiçe sayar görüşürdüm.

yeni senaryom: birine aşısın, hemde deliler gibi, ama o sana aşık deil. ama aynı zamanda sana da deliler gibi aşık olan biri var. sen olsan napardın? hangisini tercih ederdin?
[post=53060]Quoted post[/post]​
ya ben platonik olayların öyle coook etkili olduğuna inanmam bu birincisi :) ikincisi sevmektir aslolan,asla seviliyorum diye biriyle olmam :) üçüncü olarakta sorunun cevabı sudur:) ikisiylede olmam ,sevgili dostum yalnızlıkla takılırım :) aynı soruyu alttakide cevaplasın dimi ama :)

hidayet

hidayet

Üye
O zaman iki noktadanda ters açıya düşerdim ve aşkımı kalbimde saklardım. ;;) ;;) Yeni senaryom:Bir iş yerinde çalışıyorsun ve tatil olduğunu zannettiğin bir gün var.Arkadaşınada gezme sözü vermişsin.Bir baktın patron iş çıktı işe gel diyor seçimin hangisinden yana olurdu :( ne yapardın :box:

_KyRa_

_KyRa_

Üye
patrona geziden geriye bi anı eşyası alırdım :eksi:
eğer hayatın boyunca asla edinemiceiin bir dostun olsa ve sonunda seni aramaı kesse ne yapardın (cansu allah belanı... :eksi: )

Nicolas_Anelka

Üye
arkadasımı arar işimin cıktıgını guzel bir dille ifade eder calısmaya dewam ederdim
yeni senaryom:kız arkadasını okadar cok seviyosunkı deliler gibi gözun hiçbir sey gormuyo ve kız arkadasın ailenle sorunları buyuk sayılayak sekilde tarcihin veya tavrın ne olurdu????

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by Nicolas_Anelka@May 12 2005, 08:44 PM
arkadasımı arar işimin cıktıgını guzel bir dille ifade eder calısmaya dewam ederdim
yeni senaryom:kız arkadasını okadar cok seviyosunkı deliler gibi gözun hiçbir sey gormuyo ve kız arkadasın ailenle sorunları buyuk sayılayak sekilde tarcihin veya tavrın ne olurdu????
[post=53492]Quoted post[/post]​
soruyu erkek arkadas<versiyonunda cevaplıyorum :) eğer ben birine inanıyor ve seviyorsam tüm dünya karşı çıksada ben yine onunla olurum :) alttaki sende cevapla aynısını :)

DefectoR

Konu Sahibi
Eğer buna değecekse, hereşeyi göze alırım. ( zamanında aldım da yane )

Arkadaşlar, şimdi bu soruyu erkek cevaplasın :D biraz muzurluk yapalım...

Çölde kayboldunuz ( sabah sabah neeerden geldi aklıma yau :DD :DD ), sadece 1 kişilik suyunuz var, ve yanınızda süper bir hatun. O su bi kişiye yetecek kadardır. içmeyen ölecektir. Ve yanınızdaki o melek kadar güzel olan hatun sizden suyu istiyor. Naapardınız? siz mi O mu?

deskator

Üye
valla aslında ben çölde kalmış biri olarak su üretme yöntemlerini gayet iyi bilirim lakin illaki biri tercihse o kişi elbette ben olurum ( zati o anda güzel kadın düşünen yemiştir kafayı) ... merak ettim bayanlar ne yapar bu durumda ?

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by deskator@May 14 2005, 02:04 PM
valla aslında ben çölde kalmış biri olarak su üretme yöntemlerini gayet iyi bilirim lakin illaki biri tercihse o kişi elbette ben olurum ( zati o anda güzel kadın düşünen yemiştir kafayı) ... merak ettim bayanlar ne yapar bu durumda ?
[post=55005]Quoted post[/post]​
ben ölünücekse ölünür der suyu yanımdakine veririm,yanımdaki yakısıklı bir erkekmiş,notherdamın kamburuymus,yok kadınmıs yok kediymiş farketmez :) vebal almaktan korkar karşımdakine veririm,hadi onuda bırak suyu içsem vicdan azabından ölürüm zaten kısa süre sonra :)

DefectoR

Konu Sahibi
E hane soru Banu ???:DD

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by DefectoR@May 16 2005, 07:46 PM
[post=56420]Quoted post[/post]​
pardon ya,soruyorum tamam,diyelimki bir arkadaşının sevgilisini arkadaşını aldatırken gördün,arkadaşına bu durumu anlatırmısın ,anlatırsan da nasıl anlatırsın :)

deskator

Üye
Originally posted by Banu+May 18 2005, 09:14 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Banu &#064; May 18 2005, 09:14 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DefectoR@May 16 2005, 07:46 PM
[post=56420]Quoted post[/post]​
pardon ya,soruyorum tamam,diyelimki bir arkadaşının sevgilisini arkadaşını aldatırken gördün,arkadaşına bu durumu anlatırmısın ,anlatırsan da nasıl anlatırsın :)
[post=57603]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
gidip anlatırım böyleyken böyle böyle derim :) .. şaka bir yana anlatmak icap eder diye düşünüyorum .. düşünsene aynı mevzu senin başına geliyor sen çiçek böcek modundasın arkadaşın gerçeği biliyor sevgilin olacak hoşafda seni çatır çatır aldatıyor akabinde sen aldatıldığını öğreniyorsun büyük bir acı var ortada sonra arkadaşın gelip yav dert etme ben zati biliyordumda sen üzülme diye demedim diyorrrr .... vallaben olsam sevgilimi değil ama öyle arkadaşı keserim :) ( çok asabiyim hayt huyt ) nasıl olacağıda malum yer zaman tanıklar varsa isimleri yoksa cisimleri hatta yüzleşme teklifi vsvsv hatta ben olayı görünce inceden yanına gider o vatandaşa şöyle derim (pislik olsun diye ) ooo naber yav nasılsın napıyorsun sevgilinle telde konuştum az önce selamı var :) :) :) ... neyse başkasıda cevaplasın bu soruyu :)

porto

Üye
zamanla alışırsın üzülme. :off:
üniversiteli olmadığın kesin yoksa okula uğramazdın. bak bana kafama göre takılıyorum :lol2:

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by Rich_Toff@May 18 2005, 02:25 PM
soruyu anlayamdım ben
[post=]Quoted post[/post]​
ya richtoff cum geliyosun konulara (oyun) cvp yazıyosun hemen hemen hepsi kelalaka :) simdide soruyu anlamadın dedin :) aksam aksam beni cok güldürdün ya :) richtoff fanı olcam bundan sonra :) süpersin ya :) walla dalga geçmiyorum ,ciddiyim :) forumun en süper üyesisin :)

_KyRa_

_KyRa_

Üye
benden sonra :D

akrepkore

akrepkore

Üye
valla öyle aldatma işi filan olsun arkadasıma hemen söylerim
altadan kız zaten aldattıgı ile fazla ilgilanmaez yani sallamaz
acıgımı arar rezil bile ederiz 8) 8) çok kötüyüz :D ha bide hatta resmini bile çekerdim arkadasa aldattıgı kişiyi gösterirdim

endende bi soru işte:çok acsınız ve sansınıza sizi bir arkadaşınız yemege götürecek ve menusu bol olan bir yer yani süper .... o arada kız arkadasınız aradı e sizi yanınıza çagırdı kız arkadasınızı şimdiye kadar kıramısınız ne papardınız

sonraki::&#33;&#33; 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt