Sen misin yaşlanan...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Sen misin yaşlanan...
Avustralya'da 83 yaşındaki bir kadına, ''yolun karşısına çok yavaş geçtiği için'' 30 dolar para cezası kesildi.
Daily Telegraph gazetesi, Queensland eyaletinin Malanda kentinde yaşayan ve bastonla yürüyebilen yaşlı kadına, ''yolun karşısına yavaş geçerek trafiği engellediği'' gerekçesiyle para cezası kesildiğini yazdı.
Yaşlı kadının arkadaşlarından biri, ''Gülelim mi ağlayalım mı? Bu yaşta birine böyle bir ceza verilmesi çok saçma'' dedi.
Polis açıklamasında ise ceza makbuzunun işleme konulmadığı ve yaşlı kadından özür dilendiği bildirildi.

Salihyet

Salihyet

Üye
Yardım edeceğine ruhsuz herif :(

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Haberdeki Avustralya ile dolar kelimelerini kaldırın, haber tam ülkemize göre, hayret!!!

tofy

Üye
ayyy hayret bişeyy yaaaa yazık kadıncağız zaten zar zor yürüyooo anlayış kıtı insanlar varrrr :wacko:

onanat26

onanat26

Üye
Allahım. İnsan yardım edeceğine ceza kesmeye kalkıyor...

cllgr

cllgr

Üye
medeni insanların hali ortada.medeni olacagız diye insanlıktan uzaklaşıyorlar.

Caine

Caine

Üye
oradaki insan kılıklı yaratılarda acıma duygusu ne arar ki? birde biz ülke olarak böyle insancıkların bolca olduğu bir toplluğa girmeye çalışıyoruz :eksi: kimbilir ab ye girince hangi değer yargılarımız yok olup gidecek merak ediyorum :(

climax

Üye
olaya duygusal yaklaşıyorsunuz.belki de teyze üst veya alt geçit kullanılabilecek bir yerde bodozlama kendini yola atmış ve bütün trafiğifi alt üst etmiştir

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by cllgr@Oct 7 2005, 06:17 PM
medeni insanların hali ortada.medeni olacagız diye insanlıktan uzaklaşıyorlar.
[post=186380]Quoted post[/post]​
aynen yardım edecegine yaptığı kelekliğe bak

S1FR3K1R1C1

Üye
gerçekten hayret bişey ya nasıl polis yapmışlar onu anlamadım :off: :box:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
way salaklar waaay ulan yaşlı kadın depar atarakmı geçsin alla alla :off:

superfenerli

Üye
Originally posted by Caine@Oct 8 2005, 04:17 AM
oradaki insan kılıklı yaratılarda acıma duygusu ne arar ki? birde biz ülke olarak böyle insancıkların bolca olduğu bir toplluğa girmeye çalışıyoruz :eksi: kimbilir ab ye girince hangi değer yargılarımız yok olup gidecek merak ediyorum :(
[post=186599]Quoted post[/post]​

bize medeniyetsiz muamelesi yapan asıl medeniyetsizlerin arasına girince bizde haliyle onlara benzicez :off: :vur: :help:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt