Şen: Daum bu takımın hocası olamaz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Şen: Daum bu takımın hocası olamaz
Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Ali Şen, Fenerbahçe ile yeniden iki yıllık sözleşme yapan Alman Teknik Direktör Daum’un tribünden koptuğunu söyledi. Haftalık haber dergisi Aksiyon’a çarpıcı açıklamalarda bulunan Ali Şen, “Bence yönetim Daum’u şimdiden göndermeli.” dedi.

F.Bahçe tribünlerinin artık Avrupa’nın dışında hiçbir şeyden tatmin olmayacağını ifade eden Ali Şen, “F.Bahçe bu sene Liverpool ve Milan’dan zaman zaman daha iyi oynadı. En azından UEFA Kupası alınmalıydı. UEFA’yı alan CSKA’dan F.Bahçe’ye kimi alırsınız? Hiç kimseyi. Bizden onlara kimi verirsiniz? En az 5-6 oyuncuyu.” diye konuştu.

F.Bahçe’de bir antrenörün tribünlerden kopmasının ciddi bir sıkıntı olduğunu ifade Şen, “Daum tribünlerden koptu. Onun için gelecek sene alınacak ilk beraberlikte çok kötü şeyler olabilir. Bence yönetim Daum’u şimdiden göndermeli. Aksi takdirde çok büyük sorumluluk altına girer. Daum’u seven biri olarak bunu söylüyorum.” şeklinde konuştu.

Sarı-Lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’la yıldızlarının barışmadığını belirten Ali Şen, “Çünkü Aziz Yıldırım pazartesi başka, salı günü başka şeyler söylüyor. Ben o tür konuşanları sevmem. Onu da sevmedim. Bunu da açık açık söyledim. Yoksa Aziz Yıldırım’la benim bir alıp veremediğim yok. Ama şu gerçek ki, Aziz Yıldırım iyi işler yaptı. Sabah akşam kulüple ilgilendi. Biz hep F.Bahçe’de böyle adamlar aradık. Bir adam gelecek iyi imkanlar verecek, tesisleşmeyi durdurmayacak. Geldi tamamladı. Çalıştı. Aziz Yıldırım’ın F.Bahçe’deki yönetim tarzıyla diğer kulüplere büyük fark attığı ortada.” dedi.(Zaman)

massut

massut

Üye
Ali Şen bu işi biliyo.

Roy

Roy

Üye
Şimdi öyle olur tabi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ali Şen çok konuşuyor ama onun zamanında neler olduğunu da gördük.. !!!!

massut

massut

Üye
Originally posted by Roy@Jun 8 2005, 02:11 PM
Şimdi öyle olur tabi
[post=77750]Quoted post[/post]​
adam iyiliğinize konuşmuş bence ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ali Şen'e saksı düşmüş.. :D

Quattro

Quattro

Üye
Sadece Daum hakkında sölediklerine katılıyorum.Yoksa kendisi sütten çıkmış ak kaşık değil. :angry:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet Quattro tamamen katılıyorum.. Onun zamanında yaptıkları sanki iyi bişeymiş gibi gelmiş konuşuyor.. :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Aziz Başkan'ı çekemiyor sesek daha mantıklı olur sanırım.. :9

don_juan

Üye
çünkü onun yönetimini elinden alan" made in aziz & sefa küçük project" bazılarınız belki biliyordur alişen azizden daha iyi bir başkandı.feneri avrupa klubu yapacaktı rütbesini göklere çıkartacaktı.engellediler önüne taşlar koydular
dauma gelince kesinlikle katılıyorum daum fenerin teknik drektörü falan olamaz bu yönetimdende hiçbirsey olmaz anca şampiyonlukla avuturlar kendilerine ( aaa ne güsel sampiyon olduk daum şampiyon yaptı hadi sözlesmesini uzatalım...)

massut

massut

Üye
Daum a kızanlar Ali ŞEN i destekliyo bence

Ortada Aziz Yıldırımda nasibini alıyor. ;)

massut

massut

Üye
E Fener de son söz ondan çıkıyor

Daum u göndersin. 8)

schweppes

Üye
aziz başkan fenerin iyiliğine çalışmaktan başka hiç bir şey yapmamıştır
ali şen saygıdeğer eski başkanımızdır,zamanın şartlarında fenerin onada çok ihtiyacı vardı,
iyi günlerimizde de kötü günlerimizi unutmayalım
geçmişimize de sahip çıkalım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ali Şen en sevmediğim insanlardan birisi...

%99 Boş konuşuyor.. :off:

DefectoR

Ali şen bu kadar iyi anlıyosa futboldan, neden zamanında 2 sene üst üste şampiyonluk yaşatmadı bize. Tam bi facia bıraktı bizlere.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by DefectoR@Jun 9 2005, 03:13 PM
Ali şen bu kadar iyi anlıyosa futboldan, neden zamanında 2 sene üst üste şampiyonluk yaşatmadı bize. Tam bi facia bıraktı bizlere.
[post=79297]Quoted post[/post]​

Ali Şen... :off:

don_juan

Üye
abicim ben fenerliyim ama yönetimden memnun deilim siz çok memnunsanız sizin bileceginiz iştir o
herşeyi çıplak gözle bakup yorumladıgınız için görüşlerinize saygı gösteriyorum ama ortada dönenleri bilmediğiniz ortada ben bilmişlikte taslamıyorum tabiki ama emin olmadıgım şeyleri söylemiyorum
alişen azizden daha iyi bir başkandır !
daumunda kalmasıyla bu kanıya tam olarrak vardım azizden başkan olmaz
bu kadar mı görmemezlikten gelinir herşey

seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
nie bi baskan takımının kotulugnu mu ister!
en dogrusunu yapr!
ben aziz in daha iyi baskan oldgunu sawunuom ama saddettn saran ada ayp ettigini dusunuom!
sadattn bence geleck te basa geccek we dde bekliorm!
futbol dan bayagı anlıo!
ama amator branslara ilgisi yok!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by don_juan@Jun 9 2005, 04:11 PM
abicim ben fenerliyim ama yönetimden memnun deilim siz çok memnunsanız sizin bileceginiz iştir o
herşeyi çıplak gözle bakup yorumladıgınız için görüşlerinize saygı gösteriyorum ama ortada dönenleri bilmediğiniz ortada ben bilmişlikte taslamıyorum tabiki ama emin olmadıgım şeyleri söylemiyorum
alişen azizden daha iyi bir başkandır !
daumunda kalmasıyla bu kanıya tam olarrak vardım azizden başkan olmaz
bu kadar mı görmemezlikten gelinir herşey
[post=79478]Quoted post[/post]​

Sonunda öğrendik hangi takımlı olduğunu..... :oke:

schweppes

Üye
saadettin saranın da zamanı gelecek bence az daha beklemeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt