Semih bulutların üstünde...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Çaykur Rizespor karşısında attığı golle adeta yeniden doğan Semih Şentürk sevinçten dört köşe...

Geçen sezon sadece 5 dakika forma giyebilmişti. İlk 11'de sahaya çıkmasının üzerinden ise tam 636 gün geçmişti. Ama Tuncay ve Appiah'ın yokluğunda, “Soyun” demiş ve kendisini 11'e koymuştu teknik direktörü Daum. İlk başlarda büyük heyecan yaşıyordu. Öyle ki, 10. dakikada bomboş kale yerine topu üstten dışarı göndermişti. İşte o anda herşey bir kabusa dönüşmüştü kendi deyimiyle. Taa ki, takımının 2. golüne imza koyana kadar. Bu gol hem Semih Şentürk'ü hayata döndürmüş hem de takımını galibiyete taşımıştı.

Özdemir'den tebrik

O mutluydu, takım arkadaşları mutlu, yöneticiler mutlu. Öyle ki, gol sonrası yedek kulübesindekiler Semih'ten daha çok sevinmişti. Dönüşte de havaalanında yanına gelen Başkanvekili Nihat Özdemir, sevgiyle alnından öpüp, “Tebrik ediyorum. Yoluna böyle devam et. Fenerbahçe'ye uzun yıllar hizmet edeceksin. Bu formanın kıymetini bil” diyerek kutlamıştı. Yüzünde güller açan Semih, duygularını şu sözlerle dile getiriyordu: “Attığım golden sonra kendimi tutamayıp, ağladım ama bunlar sevinç gözyaşlarıydı.”

‘Asla unutamam'

“Eğer o golü atamasaydım, benim için herşey biterdi. Bu golle galibiyete ulaşmamız beni ayrıca mutlu etti. Çaykur Rizespor maçını asla unutmayacağım. Golü kaçırınca kâbus dolu dakikalar yaşadım; ardından ağları havalandırınca mutluluktan kendimi kaybettim. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şans aldığımda neler yapabileceğimi gösterdiğimi sanıyorum. Ancak bu bir son değil, başlangıç. Şimdi daha çok çalışıp, sırtıma geçirdiğim bu formayı bir daha çıkarmamam gerekiyor.”

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by dimitradon@Aug 23 2005, 01:42 PM
Çaykur Rizespor karşısında attığı golle adeta yeniden doğan Semih Şentürk sevinçten dört köşe...

Geçen sezon sadece 5 dakika forma giyebilmişti. İlk 11'de sahaya çıkmasının üzerinden ise tam 636 gün geçmişti. Ama Tuncay ve Appiah'ın yokluğunda, “Soyun” demiş ve kendisini 11'e koymuştu teknik direktörü Daum. İlk başlarda büyük heyecan yaşıyordu. Öyle ki, 10. dakikada bomboş kale yerine topu üstten dışarı göndermişti. İşte o anda herşey bir kabusa dönüşmüştü kendi deyimiyle. Taa ki, takımının 2. golüne imza koyana kadar. Bu gol hem Semih Şentürk'ü hayata döndürmüş hem de takımını galibiyete taşımıştı.

Özdemir'den tebrik

O mutluydu, takım arkadaşları mutlu, yöneticiler mutlu. Öyle ki, gol sonrası yedek kulübesindekiler Semih'ten daha çok sevinmişti. Dönüşte de havaalanında yanına gelen Başkanvekili Nihat Özdemir, sevgiyle alnından öpüp, “Tebrik ediyorum. Yoluna böyle devam et. Fenerbahçe'ye uzun yıllar hizmet edeceksin. Bu formanın kıymetini bil” diyerek kutlamıştı. Yüzünde güller açan Semih, duygularını şu sözlerle dile getiriyordu: “Attığım golden sonra kendimi tutamayıp, ağladım ama bunlar sevinç gözyaşlarıydı.”

‘Asla unutamam'

“Eğer o golü atamasaydım, benim için herşey biterdi. Bu golle galibiyete ulaşmamız beni ayrıca mutlu etti. Çaykur Rizespor maçını asla unutmayacağım. Golü kaçırınca kâbus dolu dakikalar yaşadım; ardından ağları havalandırınca mutluluktan kendimi kaybettim. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şans aldığımda neler yapabileceğimi gösterdiğimi sanıyorum. Ancak bu bir son değil, başlangıç. Şimdi daha çok çalışıp, sırtıma geçirdiğim bu formayı bir daha çıkarmamam gerekiyor.”
[post=142019]Quoted post[/post]​

Appiah maçta oynadı ki.!!. ;)

Sanırım yazarın büyük bir hatası.Artık yalan haber yaza yaza onlar da ne yazdıklarından bihaber olmaya başladılar. :off:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
yaw ölede ..galiba anelka dicekti galiba yaw belki bas harfleri aynı ya belki sasırmısttır...:ehe:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Anelka diyecekti ama bilmeden yazarlarsa böyle oluyor. :off:

Acaba yazan bu yazsını şimdi okusa ne yapar. :ehe:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
evt yaw...:ehe:

kesin yaptıgına pisman olmustur.. yaw bide bu hep oluyo sinir oluyom iddaa da adam chealse beksiktas yazmıs bankolarda çok.sinir oluyom..iddaa kodları yanlıs yazıyolar...

Caine

Caine

Üye
genç oyuncuların her zaman kazanılmasından yanayımdır. afferim semihe :artı: iyi oynadı cunku

hidayet

hidayet

Üye
adam o kadar yedekte oturuyor tabiki gol attiginda dört köse olur kim sevinmez ki :huhu:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ya kaçırdıkları :vur:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
o kadar oynamasa henry de kacırır!
adam 2 sene kenar da otrmus yaww!

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
iyidir iyi
genc oyunculari hep tutmusumdur
onlara coook ihtiyacimiz var
insallah daha cok oynar

kaan_saner

Üye
Originally posted by Caine@Aug 24 2005, 05:04 AM
genç oyuncuların her zaman kazanılmasından yanayımdır. afferim semihe :artı: iyi oynadı cunku
[post=142771]Quoted post[/post]​
aynen katılıyorum adam ümit milli takımın en çok gol atan oyuncusu bir BJK taraftarı olarak semihin futbolunu çok beğeniyorum ama FB de adam harcanıyor çünkü FB futbolcu öğütme fabrikası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt