seleQ mu Fexplorer mı Profi Explorer Mı Psiloc mu?

Sizce hangisi we neden??

• Kullanılan toplam oy
    176

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
bence fexplorer!!ama yeni dosya açamamk cok kotu!!ozamam seleq olsun!!! :artı: :haha:

Alive

Alive

Üye
Originally posted by corolla-wrc@Oct 29 2005, 07:56 PM
bence fexplorer!!ama yeni dosya açamamk cok kotu!!ozamam seleq olsun!!! :artı:  :haha:
[post=201709]Quoted post[/post]​

Bence EFileman..F-Explorer ve Seleque yi 2 ye katlar..

SIRALAMA(İyiden Kötüye):

E-Fileman-Psiloc File Manager-F-explorer-SeleQ

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
e-fileman!!hiç kullanmadım mutlaka denicem

msw

msw

Üye
Originally posted by corolla-wrc@Oct 29 2005, 07:56 PM
bence fexplorer!!ama yeni dosya açamamk cok kotu!!ozamam seleq olsun!!! :artı: :haha:
[post=201709]Quoted post[/post]​
Fexplorer yeni dosya açabiliyor

symbianboy

Üye
ben sadece fexplorer kullandım :huh:

msw

msw

Üye
Oyum Fexplorer yanında Profi explorer
bu arada ankette değişiklik yaptım

Alive

Alive

Üye
Originally posted by msw@Oct 29 2005, 08:11 PM
Oyum Fexplorer yanında Profi explorer
bu arada ankette değişiklik yaptım
[post=201722]Quoted post[/post]​

evet.Profide güzel..Özellikle dosya gönderirken..Her dosyayı tanıyo ibiş :D

msw

msw

Üye
Aslında hepsinin kendine göre özel bir özelliği mevcut....Ben Fexplorer ile Profiexplorer ı kullanıyorum .. ikisi birbirini tamamlıyor

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş anket daa güzel oldu böle!! 1.14 demi dosya açabilioruz!!onda da yok ya!ben su anda onu kullanıorum

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
FExplorer ;;)

gentleman

gentleman

Üye
FExplorer en iyisi

wapcimor

Üye
;) Fexplorer :eksi: hiç bi işe yaramaz.mid,sis,jar dosyalarını gönderemiyor :eksi:
ama profi explorer bütün dosyaları gönderiyo görünümü de cok hos.bence profi explorer. ;;) hem lonely cat games dan sasmayacan

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Fexplorer 1.14...

aykutt89

Üye
bence en iyisi E-Fileman süper bişe arkadaşlar bu program çok hızlı taı falan yapıyor yani baya bi hızlı fexplorerin yapamadığı büssürü şeyide yapıyor...

Nike

Üye
Bence E-File Manager en iyisi

aykutt89

Üye
ben ona bakmadım nasıl bişe merak ediyorum o zaman yükleyip şimdi bi bakıyım yaw ama E-FileMan dan vazgeçmem ben...

__Midas__

__Midas__

Üye
seleQ i tek geçerim.

AntiTuk

Üye
fexplorer :artı:

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by aykutt89@Oct 30 2005, 11:58 AM
bence en iyisi E-Fileman süper bişe arkadaşlar bu program çok hızlı taı falan yapıyor yani baya bi hızlı fexplorerin yapamadığı büssürü şeyide yapıyor...
[post=202152]Quoted post[/post]​

Mesela....??????????

a21a

a21a

Emekli Yönetici
hepsini denedim... favorim fexplorer..

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt