selam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vista

Üye
    Konu Sahibi
selam
herkese selamlar. ismini çok duyduğum bu siteye pc min onarılması ile girebildim sonunda. pc min bozuk olması yüzünden yaklaşık tam hatırlamıyorum 2-3 aydır nete takılamıyorum. birde üniversitedeki sınavlar beni bayağı sarstı. sonunda kavuştum nete.
sitede yeni olduğum için acemiyim, kusura bakmayın. ilk defa bu şekilde büyük üyesi olan bir siteye giriyorum. çok karışık ve tuhaf geldi bana ama alışacağız artık. bu süreçte bana yardımcı olursanız sevinirim.
ilk önce nickimden de anlaşıldığı gibi ben vista arıyorum ama xp için teması varmış bir türlü bulamadım. bilen var mı? siteyi tam dolaşamadım.
kısaca hepinize merhabalar ...

symbianboy

Üye
siteye hoş geldin ;;) yukarda sağda arama bölümüne xp tema yaz sonuçlar çıkar

cllgr

cllgr

Üye
siteye hoşgeldin arkadaş,aradıgın herşey var sitede.biraz karıştırdıkdan sonra herşeyi bulacagını umarım.kolay gelsin sana....

vista

Üye
    Konu Sahibi
dosyalarda aramaya mı basacağım başka arama yok orada yani sadece arama yok. (birde az önce 60s bişeyden bahsetti o ne neden mesaj yazamadım ???)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
dostum kararın çok güzel aramıza hoş geldin arada bir siteye girme aksaklıkları olacaktır onuda en kısa zamanda düzeltecekLerdir ;) :maxicep:

vista

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ChaLLenGeR@Oct 28 2005, 12:39 AM
dostum kararın çok güzel aramıza hoş geldin arada bir siteye girme aksaklıkları olacaktır onuda en kısa zamanda düzeltecekLerdir ;) :maxicep:
[post=200652]Quoted post[/post]​
yok bir sorun yaşamadım ...
bu arada vistayı buldum şimdi indireceğim yarında denerim artık :hoho: :hoho: :hoho:

vista

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by vista+Oct 28 2005, 12:49 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(vista &#064; Oct 28 2005, 12:49 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ChaLLenGeR@Oct 28 2005, 12:39 AM
[post=200652]Quoted post[/post]​
yok bir sorun yaşamadım ...
bu arada vistayı buldum şimdi indireceğim yarında denerim artık :hoho: :hoho: :hoho:
[post=200658]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
yaaa link ölmüş yada bende olmadı şu linke bakın yaw en aşağıdaki vista ile başlayanı tıklayın

http://www.maxicep.com/forums/index.php?ac...&highlite=vista

yada yokmu başka bir yerde ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt