Öneri Şebeke H Gösterirken İnternete Bağlanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Şebeke H Gösterirken İnternete Bağlanmıyor
Galaxy S6 Android 5.1.1 kullanıyorum. Hattım Vodafone. Şimdi şebekem full çekiyor ama H yazdığı zaman ne uygulamalar da ne tarayıcılar da İnternete Bağlanmıyor. H+ a geçerse o zaman bağlanıyor. Bu sorun neyden kaynaklıdır biri yardım etsin?

asgz

asgz

Üye
Ayarlar > veri kullanımı > sağ üstte ayarlar kısmında hücresel ağlar > erişim noktası adlarına girin ve vodafone internet seçili mi kontrol edin

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar > veri kullanımı > sağ üstte ayarlar kısmında hücresel ağlar > erişim noktası adlarına girin ve vodafone internet seçili mi kontrol edin
Evet seçili

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
yok 30 40 saniye sonra geliyor internet @Bahadir_fb
Erişim noktasını düzenlemeye gir ve oradan APN Protokolü ve APN dolaşım protokolünü IPv4/IPv6 yapsana ikisini de fark ediyor mu?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Galaxy S6 Android 5.1.1 kullanıyorum. Hattım Vodafone. Şimdi şebekem fu ll çekiyor ama H yazdığı zaman ne uygulamalar da ne tarayıcılar da İnternete Bağlanmıyor. H+ a geçerse o zaman bağlanıyor. Bu sorun neyden kaynaklıdır biri yardım etsin?

H de benimki de girmiyor h+ olduğunda giriyor şebeke ile ilgili bir sıkıntı olabilir.

AHKE

AHKE

Üye
h+ zaten data giriş cıkısı olunca gözükür
nette problem olsa h nin gözükmemesi lazım

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
H de benimki de girmiyor h+ olduğunda giriyor şebeke ile ilgili bir sıkıntı olabilir.
Ama şu an yukarıda ki dediğim yaptım dün akşam dan bu yana sanki sorun çözüldü gibi. Ne zaman İnternete bağlanan bir uygulamaya girsem hemen H+ oluyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bende bir not var, şimdi onu okudum. Teknik Terimler ve Anlamları diye..
Orada
H+ = HSPA+/DC-HSDPA -- High Speed Downlink Packet Access, (Yüksek Hızda veri paketi indirme bağlantısı).
H = HSDPA/HSUPA

şeklinde anlatılıyor.

Üst Alt