. Sebatspora ligin tescil edilmemesine ilişkin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Akçaabat Sebatspor'un ligin tescili hakkında Tahkim Kurulu'na yaptığı başvuruya yanıt geldi.
Kulüp Başkan Yardımcısı Baki Eyüboğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Futbol Federasyonu'ndan kendilerine ''Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 2004-05 Futbol Sezonu Türkiye Ligleri'nin tescilinin iptali ve ayrıca ligden düşme kararının kaldırılmasına ilişkin başvurunuz tahkim kurulumuzun 16.6.2005 tarihli toplantısında görüşülmüştür ve duruşma yapılmasına karar verilmiştir'' biçiminde bir yazı geldiğini belirtti.
22 Haziran Çarşamba günü İstanbul'da yapılacak duruşmanın kendileri için bir umut ışığı olduğunu ifade eden Eyüboğlu, ''Haklarımızı sonuna kadar arayacağız. Durumu değerlendirip, duruşmaya avukatlarımızla gideceğiz'' diye konuştu.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt