Screen Resizer v1.0 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Screen Resizer v1.0 Türkçe
Uygulama çok küçük ve işe yarayan eğer belli bir piksel sorunu yaşarsanız ekranı küçülterek biraz faydası olacaktır.
Root erişimi gereklidir. Bütün yapılan işlemler telefonunuz için tarafınızdan yapılmaktadır site ve benimle hiçbir alakası yoktur, ekran görüntüsüne ve konu içeriklerine dikkat ediniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

palpolisi

palpolisi

Üye
arkadaşım açıklama yapmadan uygulamayı paylaşmışsın ve s4 telefonum ekranı gitti kaydırarak ekranı açamıyorum ekran dokunmaz oldu hiçbir şekilde telefona müdahale edemiyorum uygulamayı da silemiyorum telefona fare bağladım bir umut o da işe yaramadı deminden beri sövüyorum... nasıl kaldıracağım bu lanet şeyiiiiiii

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
arkadaşım açıklama yapmadan uygulamayı paylaşmışsın ve s4 telefonum ekranı gitti kaydırarak ekranı açamıyorum ekran dokunmaz oldu hiçbir şekilde telefona müdahale edemiyorum uygulamayı da silemiyorum telefona fare bağladım bir umut o da işe yaramadı deminden beri sövüyorum... nasıl kaldıracağım bu lanet şeyiiiiiii
Farkında mısınız bilmem, root erişimi gerektiren herşey sizin tasarrufunuza kalır. Ekrana dokunamama gibi bir sorunla karşılaşmadım benimde cihazım S4 dür, deneyerek işlem yaptım kendi telefonumda da ekran resimlerinde gözüktüğü gibi. Eğer girinti çok fazla değilse ekran tamamen gözükmüyorsa bu işlem için bir çözümüm malesef mevcut değil çünkü root erişimi ile kapanıp açılışda da etkili olmaktadır ve bunu da konuda root erişimi gereklidir diye beyan etmiştim.

palpolisi

palpolisi

Üye
Farkında mısınız bilmem, root erişimi gerektiren herşey sizin tasarrufunuza kalır. Ekrana dokunamama gibi bir sorunla karşılaşmadım benimde cihazım S4 dür, deneyerek işlem yaptım kendi telefonumda da ekran resimlerinde gözüktüğü gibi. Eğer girinti çok fazla değilse ekran tamamen gözükmüyorsa bu işlem için bir çözümüm malesef mevcut değil çünkü root erişimi ile kapanıp açılışda da etkili olmaktadır ve bunu da konuda root erişimi gereklidir diye beyan etmiştim.
yukaraı aşağı 1920 saga sola 1080 yaptım böyle oldu sende dene bakalım ne olacak

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
yukaraı aşağı 1920 saga sola 1080 yaptım böyle oldu sende dene bakalım ne olacak
"Kenarlık girintisi" diye yazdığımı yanlış yorumlamışsınız demekki. İlk ekran görüntüsüne bakarak 100 diye girince ne olduğunu görebilirsiniz.

palpolisi.

Üye
Sabah a karşı 4:30 da düzelttim rom yüklemek bile işe yaramıyor. Çözümü kapaltın telefonu ses açma + power+home tuşuna basılı bekletin açılırken pewer tuşundan elinizi çekin ses kısma tuşu ile aşagı inin
Wipe data/factory reset” basın ardından delete kısmına basın bütün bikgiler de gidiyor ama
Şiddetle yüklemeyin telefonu bozuyor başka işe yaramıyor
Uygulamayı şikayet et butonundan şikayet edin

Wandeta

Wandeta

Üye
Sabah a karşı 4:30 da düzelttim rom yüklemek bile işe yaramıyor. Çözümü kapaltın telefonu ses açma + power+home tuşuna basılı bekletin açılırken pewer tuşundan elinizi çekin ses kısma tuşu ile aşagı inin
Wipe data/factory reset” basın ardından delete kısmına basın bütün bikgiler de gidiyor ama
Şiddetle yüklemeyin telefonu bozuyor başka işe yaramıyor
Uygulamayı şikayet et butonundan şikayet edin

Uygulamayı paylaşan zaten admin neyi kime şikayet edeceksin.
Root gereklidir ve kendi telefonum S4 ' te denenmiştir demiş.
Sizin yaptıgınız iş telefonu sıfırlamak olmuş sıfırlayıncada uygulama--lar silinmiş düzelmiş normaldir.
Uygulama çok küçük ve işe yarayan eğer belli bir piksel sorunu yaşarsanız ekranı küçülterek biraz faydası olacaktır. Root erişimi gereklidir.

Hocam bu tür konularda büyük harflerle ''Root gereklidir her yapılan işlemde sorumluluk size aiittir'' diye yazarsanız bu tür şeylerle ugraşmazsınız.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Uygulamayı paylaşan zaten admin neyi kime şikayet edeceksin.
Root gereklidir ve kendi telefonum S4 ' te denenmiştir demiş.
Sizin yaptıgınız iş telefonu sıfırlamak olmuş sıfırlayıncada uygulama--lar silinmiş düzelmiş normaldir.

Hocam bu tür konularda büyük harflerle ''Root gereklidir sorumluluk size aiittir'' diye yazarsanız bu tür şeylerle ugraşmazsınız.
Root gerektiren uygulama veya türevleri işlemler her zaman için kullanıcı sorumluluğundadır zaten, ayrıca örnek bir ekran görüntüsüde paylaşarak verilen değerin neye benzediğini anlatabilmek için. Paylaşılan her içerik kullanıcı tarafından gerekli bilgiler alınarak devam etmelidir "Root erişimi gereklidir" demek de dikkatli olmak anlamını taşımaktadır zira root olayı hafife alınabilecek birşey değildir.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Wandeta

Wandeta

Üye
Root gerektiren uygulama veya türevleri işlemler her zaman için kullanıcı sorumluluğundadır zaten, ayrıca örnek bir ekran görüntüsüde paylaşarak verilen değerin neye benzediğini anlatabilmek için. Paylaşılan her içerik kullanıcı tarafından gerekli bilgiler alınarak devam etmelidir "Root erişimi gereklidir" demek de dikkatli olmak anlamını taşımaktadır zira root olayı hafife alınabilecek birşey değildir.
Anlamayanlar var demekki ...Ayriyetten yazılırsa daha iyi olur düşüncesindeyim.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
İlk mesajda Mesut kardeşimizin yazdığı gibi root erişimi istediği zaten yazılı. İşin kötü olan tarafı da root gerektiren hangi uygulama telefonda nasıl bir sıkıntı çıkaracak işte tam burasını kimse net olarak kestiremez.

Yinede koyu yazıyla sıkıntı çıkaran root gerektiren uygulamalarda bir uyarı yazılması uygundur bence. Ama hangi birine yazacaksın ki o da var değil mi? Uyarı desek, zaten root gerektirir diye yazıyoruz. Bu kelime belki küçük ve az, ama çok şeyi ifade etmek için yeterli olmalıdır. Çünkü root gerektiren uygulama denince işte orda biraz durup düşüneceksin.

Amma, eğer cihaz rootlu ise bu olay hafife alınacak bir olay değildir. Çoğu kişi telefonu oyun oynarken hile yapmak için root eder. Bu bir ihtiyaçtır tabiki saygıyla karşılamak gerekir. Ama rootlu bir cihaz her zaman hızlı çöker. bunu kendimden de bilirim. daha önce kullandığım samsung s4 kendim firmware yüklerdim, ardından root ederim. bir uygulama veya kurcalama sonucu haftada iki kere çöktüğünü görmüşümdür. sonunda root işine tövbe ettim.

Uzun lafın kısası kafanızı şişirmeyeyim. Root olayını hafiye almayın arkadaşlar. Zaten kullanıcı telefonu root ettiği zaman genelde amaaaan en fazlaa çöker diye düşünür. En azından ben öyle düşünürdüm.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş

Üst Alt