Schuster 1 numarasından çark ediyor!

 • 24 Ekim 2010
 • 318 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Kalede sürekli Hakan Arıkan'a şans veren Bernd Schuster, yenilen hatalı goller sonrası ısrardan vazgeçiyor..

  Kaleci tercihini sürekli Hakan'dan yana kullanan Alman teknik adamın, bu ısrarından vazgeçip Kayseri deplasmanında Rüştü veya Cenk ikilisinden birine görev vereceği öğrenildi. Hakan Arıkan'ın formsuzluğu sonunda Bernd Schuster'i de pes ettirdi. Tecrübeli teknik adam, her defasında eleştirilere göğüs gerip, Hakan için "O benim 1 numaram" diyordu. Takımın genelinde rotasyon uygulamasına rağmen kalede tercihini hep 28 yaşındaki file bekçisinden yana kullandı.

  Ancak sonunda Alman çalıştırıcı da çarketti ve Porto mağlubiyetinin ardından ilk defa öğrencisini suçlayan imalarda bulundu.

  Hakan konusunda fikir değiştiren Bernd Schuster'in Kayseri ile deplasmanda oynanacak kritik karşılaşmada Rüştü Reçber veya Cenk Gönen ikilisinden birine kaleyi teslim edeceği öğrenildi.
  Rüştü: Hazırım
  Bu sezon resmi olarak hiç Beşiktaş kalesine geçmeyen Rüştü Reçber de hocasına "Ben hazırım" mesajını gönderdi. Deneyimli file bekçisi, "İki aydır sapasağlamım. Oynamaya hazır durumdayım. Formumun da iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Karar tabiki hocamın ve bize sadece saygı duymak düşüyor. Her maç oynayacak gibi bekliyorum. Hakan'a da herkesin destek olması gerekiyor. Bir insanı kaybetmek çok kolay, kazanmak ise zordur" açıklamasında bulundu.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 12:15