schumi satoya kızdı

Sponsorlu Bağlantılar

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
(TurkiyeF1.com) - Son Dünya Şampiyonu Michael Schumacher, Belçika Grand Prix'inde kaza yaptığı BAR sürücüsü Japon Takuma Sato'yu eleştirdi. Yedi kez Dünya Şampiyonu olan Michael Schumacher son iki yarışta puan alamamıştı. Bugün 14. turda yaşadığı kaza sonucunda yarış dışı kalan Michael hat-trick yaparak bu yarıştanda puansız ayrıldı.

İlk pit stop sonrasında lastiklerini değiştiren pilotlar piste sırayla çıkmaya başlamışlardı. Bir tur sonra start düzlüğü sonunda kararsız Japon Takuma Sato geç frenaj yaparak Michael'e sağ arka tarafından çarptı. Bu çarpışma sonucunda iki pilotda yarış dışı kaldılar.

"Onun bir çok kez Hara-Kiri girişimlerini izledik. Bugünde bunlardan bir tanesini bize gösterdi" diyen Michael şöyle devam etti, "Onunla konuşmalı ve yardım etmeliyiz. Sanırım terapiye ihtiyacı var."

Sato ise kaza il ilgili olarak "Ben normal şekilde fren yaptım, herhalde duracak halim yoktu" dedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt