Schumacher, Monza'da Test Yapmayacak..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Bu ayın başlarında çıkan haberlerin tersine gelecek Monza testlerinde Michael Schumacher'in F2008'in direksiyonuna geçme ihtimali düşük.

Alman basını, 7 dünya şampiyonluğu bulunan Michael Schumacher'in Monza testinin, geçen haftalarda İtalyan takımı engelleyen dayanıklılık ve performans sorunlarına karşı bir reaksiyon olduğunu söylemişti.

Ama sonrasında Schumacher'in sözcüsü Sabine Kehm, haberleri doğrulamamıştı ve genellikle güvenilir olan Blick şimdi, emekli Alman pilotun gelecek hafta Monza'da teste katılmayacağını yazdı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt