SAYTYA Caller 1.2.5


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Mobil internet kullanımının yaygınlaşması ile iletişim alışkanlıklarımız da değişti. Kısa mesajlar özellikle genç kullanıcılar arasında çoktan tarih olmuş durumda. Geleneksel aramalar da yavaş yavaş yerini VoIP temelli aramalara bırakıyor.

Bu kapsamda hizmet veren en yeni ve inovatif yazılımlardan biri olan SAYTYA Caller ise VoIP aramalarını geleneksel arama işlevleri ile birleştirmenin yanı sıra sosyal ağlardaki arkadaş grubu arasında özel bir iletişim şebekesi kuruyor.

Facebook hesabınızda ekli olan ve SAYTYA Caller kullanan kişilere doğrudan erişebilmenize olanak tanıyan yazılım, ücretsiz sesli aramalara ek olarak anlık mesajlaşma desteği de sağlıyor. Uygulama, Wi-Fi, 3G ve 4G üzerinden bağlantı sağlayabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan yazılımın güzel ayrıntılarından biri de patentli SIM arama teknolojisi. Bu sayede internet bağlantınızın olmadığı veya stabil olamadığı durumlarda normal tarifeniz üzerinden aramayı gerçekleştirip, dostlarınızla kesintisiz iletişime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt